Архив рубрики: ‘Оголошення’

Announcement: Їдемо до “Позняків”

site

Announcement:

Афіша. Пламя

Announcement: Принесіть будь-яку лампочку освітлення, взамін отримайте LED-лампу за зниженою ціною

В Газету

Повідомлення про скликання позачергової тридцять четвертої сесії міської ради

miskrada1ПОВІДОМЛЕННЯ про скликання позачергової тридцять четвертої сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до розпорядження міського голови Костіна Т.В. від 01 березня 2017 року № 34/7-09 позачергова тридцять четверта сесія міської ради сьомого скликання відбудеться 02 березня 2017 року в залі засідань міської ради. (більше…)

18 лютого – музичний квартирник

Aficha 180217

15 лютого – “Школа діабету”

Цукровий-діабетЕндокринологічна  служба Переяслав-Хмельницької ЦРЛ

запрошує всіх хворих на цукровий діабет  відвідати «Школу діабету»,

яка відбудеться 15.02.2017р о 10 : 00год. в актовій залі на 4 поверсі поліклініки ЦРЛ.

Під час лекції будуть розглянуті питання особливостей харчування та догляду за ногами хворих на цукровий діабет.

    Буде проведена презинтація взуття для хворих на діабет.        

 Запрошуємо всіх бажаючих.

Запрошуємо на виїзний прийом

17.03.2016_1У четвер, 9 лютого, з 10.00 до 11.00 виїзний прийом населення в с. Гланишів проводить заступник начальника Переяслав-Хмельницького міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Київській області Дудка Сергій Петрович. Місце проведення – приміщення сільської ради.

У райдержадміністрації відбудеться розширений прийом громадян

17.03.2016_1У рамках Всеукраїнського проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» запрошуємо на робочу зустріч із представниками місцевої влади!

Зустріч відбудеться 15 лютого з 10 до 12 години у приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації за адресою вул. Богдана Хмельницького, 53. (більше…)

Творчі зустрічі “Зимова казка”

Оголошення

Розробляється проект програми соціально-економічного та культурного розвитку району

18504411Про організацію розроблення проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Переяслав-Хмельницького району на 2017 рік

Програма розробляється на основі вимог Конституції України з урахуванням положень: (більше…)

Свободу не спинити! Відкриття патріотичної виставки!

Афіша_СВОБОДУ НЕ СПИНИТИ_8vДень пам’яті Ярослава Потапенка!

Шановні побратими! Запрошуємо на відкриття патріотичної виставки “Свободу не спинити!” та День пам’яті Ярослава Потапенка!

22 січня 2017 року о 12 год. Відкриття відбудеться у приміщенні актової зали НІЕЗ “Переяслав” за адресою м. Переяслав-Хмельницький, вул. Гімназійна, 25 (навпроти старого кінотеатру).

Сьогодні ми маємо пам’ятати: наша гідність і свобода омиті кров’ю небесних воїнів-захисників. Щире вшанування пам’яті героїв та виховання в собі патріотичних, морально-етичних, духовно-вольових якостей є міцним фундаментом національної гідності українців, відродження історичної пам’яті. (більше…)

У суботу музичний квартирник. Вечір бардівської музики

У суботу музичний квартирник. Вечір бардівської музики

Зник сіамський кіт. Просимо повернути за винагороду

G2aapSJ8uhsУвага! 13 січня 2017 р. о 16.00 в районі плодо-концервного заводу (поблизу магазину “Дніпро”) зник сіамський кіт на прізвисько Сєня. Має сліди від нашийника.

Просимо небайдужих людей допомогти. Грошова винагорода гарантується.

Тел. 073-137-62-88.

Водохреща у Студениках

Oxt4PwH0Sic

У Київській області оголошено набір до поліції

Поліція

Поліція

З 16 по 26 січня 2017 року у Київській області проводиться прийом заяв на участь у конкурсі на заміщення вакантних посад слідчих і оперуповноважених Переяслав-Хмельницького відділу поліції

ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА НА ПОСАДУ СЛІДЧОГО

(заробітна плата до 10 000 грн.): (більше…)

Міністерство внутрішніх справ запрошує на навчання

123827_html_m3741476bНаціональна академія внутрішніх справ здійснює підготовку фахівців у м. Києві та регіональних підрозділах академії за ступенями вищої освіти бакалавра та магістра за спеціальностями: «Право», «Правоохоронна діяльність», «Публічне управління та адміністрування» і «Психологія». Функціонує кафедра військової підготовки офіцерів запасу. (більше…)

Продам паливні брикети з лушпиння соняшника

small_11Продам паливні брикети з лушпиння соняшника.

Для порівняння: 1 т брикетів = 6 куб. м дров, 1 т брикетів = 675 куб. м газу.

Тел.: 063-365-65-32, 096-662-96-31.

Центр “Нове життя”

untitled

Виставка-продаж натурального хутра

pereyaslav-copy11

До уваги громадських організацій

smartcityЗ метою якісної підготовки мікропроектної заявки на участь у конкурсі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ» по напрямку «Smart City», управління економіки виконавчого комітету Переяслав-Хмельницької міської ради збирає пропозиції по впровадженню інноваційних продуктів «Smart City» в місті Переяславі-Хмельницькому.
Пропозиції просимо надавати до 20 січня 2017 року на адресу: 08400, Київська область, м.Переяслав-Хмельницький, вул.Б.Хмельницького, 27/25 або на e-mail: org_perh@ukr.net

До уваги об’єднань співвласників багатоквартирних будинків!

48d9183939c22aecd6e3100a88c4ac96_mНаприкінці січня 2017 року на офіційному сайті міста (http://phm.gov.ua/) буде оголошено про відбір проектів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) для участі у Проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».
Просимо Вас завчасно готувати документи для участі у відборі.
За додатковою інформацією по даному питанню ви можете звернутись за телефоном: (04567) 5-38-04 (Устич Наталія Миколаївна) або в «Ресурсний центр громад», що знаходиться на першому поверсі Переяслав-Хмельницької міської ради.

Виїзний прийом громадян

Пряхін Андрій Володимирови

Пряхін Андрій Володимирови

Голова Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації – Пряхін Андрій Володимирович 12 січня 2017 року проведе в селі Соснова особистий виїзний прийом.

Прийом відбудеться в приміщенні Соснівської сільської ради.

Час прийому: 10.00 до 12.00

 

У Переяславі-Хмельницькому відбудеться «Новорічний караван Coca-cola»

1483113339280Повідомляємо Вас про те, що 8 січня 2017 року на Центральній площі міста Переяслава-Хмельницького відбудеться захід соціального значення «Новорічний караван Coca-cola». В межах заходу буде задіяний вантажний автомобіль з музичним супроводом. Організатором свята від ТОВ «Coca-cola Україна Лімітед» виступає рекламна агенція ТОВ «Небо Інвент Едженсі». Запрошуємо всіх відвідати захід з 13.00 на центральній площі міста.

У міській раді відбудеться розширений прийом громадян

Міська радаШановні переяславці, запрошуємо вас взяти участь у розширеному прийомі громадян у рамках національного проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції», який відбудеться у середу, 28 грудня, з 9.00 до 12.00 в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради з участю представників органів місцевого самоврядування, структурних підрозділів освіти, соціального захисту населення, служби у справах дітей, комунальних служб міста, правоохоронних органів, управління Пенсійного фонду, медичних закладів, об’єднаного військового комісаріату, а також підприємств «Київоблгаз збут», «Київобленерго».

Попередній запис. Довідки за тел. (04567) 5-25-03 (приймальна міського голови).

Міський голова Тарас Костін

Музичний квартирник

%d0%b0%d1%84%d0%b8%d1%88%d0%b0232

Зник собака. Просимо повернути за винагороду

p6101280Зник собака Арта віком 3 роки породи німецька вівчарка в селі Помоклі. Просимо повернути за винагороду. Звертатись за тел. 096-726-66-83, 066-270-40-79.

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва Переяслав-Хмельницького району!

Державна регуляторна служба України проводить дослідження з питань оцінки представниками бізнесу виконання контролюючими органами законодавства у сфері державного нагляду (контролю) та контролю за додержанням ліцензіатами вимог ліцензійних умов.

Дослідження проводиться в формі електронного анкетування-опитування через Google Forms.

Цей додаток дозволяє проводити збір та електронну обробку отриманої інформації за визначеними критеріями.

Посилання на зазначену анкету знаходиться на офіційному сайті Державної регуляторної служби України за адресою: http://www.drs.gov.ua/press-room/4865/ .

Просимо суб’єктів малого та середнього підприємництва Переяслав-Хмельницького району прийняти участь у зазначеному дослідженні.

У райдержадміністрації відбудеться розширений прийом громадян

РДАУ рамках Всеукраїнського проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» запрошуємо на робочу зустріч із представниками місцевої влади! (більше…)