Архив рубрики: ‘Оголошення’

Announcement: СОЦІАЛЬНИЙ ТРИМІСЯЧНИЙ КУРС ТРЕНУВАНЬ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

images-cms-image-000018298Фітнес для усіх – це тримісячний курс тренувань на свіжому повітрі. Заняття проводитимуться тричі на тиждень на місцевому стадіоні імені Лобановського. З групою працюватиме професійний тренер, який розробив для курсу свою авторську програму занять. Окрім того, усім учасникам буде надаватися безкоштовна консультація з правильного харчування.

(більше…)

Announcement: Звернення до переяславчан. 29 квітня – наймасштабніше прибирання країни

p0TXrEEx02gШановні жителі міста. Переяслав долучився до міжнародної акції «Наймасштабніше прибирання країни» яка пройде у всіх населених пунктах Миру 29 квітня 2017

В Україні акцію підтримують кабінет міністрів України та усі міністерства. (більше…)

“Переяславщина” – “Патріот”. Підтримайте наших!

футболЗавтра, 22 квітня, о 16.00 на переяславському стадіоні ім. В. Лобановського «Переяславщина» у рамках вищої ліги чемпіонату Київщини з футболу зіграє з баришівським «Патріотом», який у двох попередніх турах очок не здобув. Прийдіть і підтримайте нашу команду!

В райдержадміністрації відбудеться прийом громадян

прийом-громадян13 квітня 2017 року з 11:00 до 13:00 години в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбудеться особистий прийом громадян заступником голови Київської обласної державної адміністрації Міщенком Олегом Вікторовичем.

Попередній запис за тел.: (04567) 5.00.20

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Відділом  комунального  майна  управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта  «Про затвердження ставок  орендної  плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького в новій редакції”.

Даний  проект розроблений у зв’язку із змінами до Податкового кодексу України.

Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднений 10 квітня 2017 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради                    www.phm.gov.ua  в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу  від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 36/29 (відділ комунального майна виконкому міської ради ) тел.  (04467) 5-16-88.

Відділ комунального майна управління економіки

Здайте нелегальну зброю та уникніть кримінальної відповідальності

Дідусь вступив у нерівний бій з озброєним крадієм

Дідусь вступив у нерівний бій з озброєним крадієм

З 1 по 30 квітня в Україні проводиться місячник добровільної здачі зброї з метою протидії незаконному обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин.
Нагадуємо, що стаття 263 Кримінального кодексу України за «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Частина друга цієї статті передбачає, що громадяни за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без належного за законом дозволу караються штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від 2-х до 5-ти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Частина третя ст. 263 КК України звільняє від кримінальної відповідальності особу, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Законодавством України передбачена і адміністративна відповідальність за ст.190 КУпАП за порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї.
Звертаємо увагу на те, що за «придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без відповідного документа дозвільного характеру, виданого уповноваженим державним органом, тягнуть за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої. У разі повторного порушення за ці самі дії передбачено накладення штрафу від десяти  до п’ятнадцяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї».
Працівники поліції звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них.
Якщо з приводу цього у вас виникли запитання, телефонуйте до Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області за телефонами: 5-13-41, 5-18-12, 5-15-25, 102 або звертайтесь за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Магдебурзького права, 25-А, каб. №112, 215.

Стартує «Квітучий Переяслав»

УвагаДо відома суб’єктів господарювання та громадян!

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови від 27.03.2016 №55/7-10 «Про проведення конкурсу на об’єкт найкращого благоустрою та озеленення серед установ, організацій, підприємств, об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, багатоквартирних житлових будинків та садиб громадян усіх форм власності «Квітучий Переяслав», оголошується конкурс, в якому беруть участь жителі міста, представники багатоквартирних житлових будинків та садиб громадян, фізичні особи-підприємці, підприємства міста всіх форм власності, представники суб’єктів господарювання, що розташовані на території міста Переяслава-Хмельницького. (більше…)

X-Rays на “Фольк-Music” покажуть цієї неділі

Цієї неділі (9 квітня 2017 р.) вмикай Перший Національний о 14.50 та слухай наше, українське у програмі “Фольк-Music” від гурту X-Rays.
Повтор програми в понеділок о 15.20 (10 квітня)

Processed with MOLDIV

Оголошення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при РДА

УвагаУстановчі збори з формування нового складу громадської ради при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбудуться
27 квітня 2017 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА (вул. Богдана Хмельницького, 53) о 10:00 годині. (більше…)

Повідомлення про скликання чотирнадцятої сесії районної ради

рдаВідповідно до ч.9 ст.46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Скликати чотирнадцяту сесію Переяслав-Хмельницької районної ради VІI скликання 11 квітня 2017 року.
  2. Пленарне засідання ради провести 11 квітня 2017 року о 10 годині в залі засідань районної ради.
  3. На розгляд сесії передбачається винести такі питання:

(більше…)

30 березня – День відкритих дверей у педуніверситеті

1412161296_9ok0m0wfyfw30 березня об 11.00 ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» проводить день відкритих дверей. (більше…)

Продам бджіл

pchely-v-lezhake-bolee-aktivnyПродам бджоли-«карпатка» із вуликами «Додан» та «Україна».

 Тел. 098-264-83-02.

Відбудуться збори СТ “Барвінок”

УвагаПравління садового товариства «Барвінок» повідомляє, що 2 квітня 2017 року о 16.00 на території ринку «Даринок» відбудуться загальні збори СТ «Барвінок» (в молочних рядах). Явка всіх членів обов’язкова.

Правління СТ «Барвінок»

Сергій Міщенко проводить особисті прийоми громадян

untitled

Чернігівський обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні запрошує до участі

44-DSC_0388З метою виявлення та підтримки молодих і талановитих авторів-виконавців серед учасників АТО та громадськості 28 квітня Чернігівський обласний військовий комісаріат організовує обласний фестиваль-конкурс української патріотичної пісні та поезії часів Революції Гідності та АТО «Янголи світла». Захід відбудеться в кіно-культурному мистецькому центрі з національно-патріотичного виховання дітей та молоді: м. Чернігів, вул. Магістрацька, 3. (більше…)

Семінар по свинарству у Переяслав-Хмельницькому районі 22 березня

Sonnik_Svinya_k_chemu_snitsya__Svinya_vo_sneПереяслав-Хмельницька районна державна адміністрації запрошує прийняти участь у семінарі по свинарству який відбудеться 22 березня 2017 року м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького 53, зал засідань районної державної адміністрації – початок об 11 годині. (більше…)

Музичний квартирник

18 березня 2017 року о 16.00 у клубі Міленіум пройде черговий Музичний квартирник від творців фестивалю Славен Град.

Цого разу ми чекаємо у гості знамениту бардівську чету з Києва Олександра та Мар’яну Крамарів 

Вхід, безкоштовний.

При собі мати гарний настрій та цукерку. (більше…)

Народні артисти України – в Переяславі

Петриненко Переяслав-Хмельницький

Запрошуємо на розширений прийом громадян

прийом-громадянУ рамках Всеукраїнського проекту «Діалог народу і влади та протидія корупції» 15 березня з 10 до 12 години у Переяслав-Хмельницькій райдержадміністрації (вул. Богдана Хмельницького, 53) відбудеться розширений прийом громадян. (більше…)

Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас на ярмарок вакансій

15 березня 2017 року з 10.00 по 11.30  Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості проводить «Ярмарок вакансій». До участі в ярмарку запрошуються роботодавці, які мають вакансії та громадяни, які шукають роботу.        Під час заходу пошукачі роботи  матимуть  змогу  скористатись даними про вільні робочі місця й вакантні по­сади, спілкуватися безпосередньо з роботодавцями, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок та ознайомитися із вакансіями за межами нашого регіону.

Шановні випускники

загальноосвітніх навчальних закладів міста та району

    Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас та Ваших батьків взяти участь у профорієнтаційному заході «Ярмарок професій», який відбудеться 15 березня 2017 року з 12.00.

На захід запрошуються навчальні заклади Київщини різних рівнів акредитації з метою професійної орієнтації учнівської молоді.

Чекаємо на Вас у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за адресою: вул..Шевченка, 23, м. Переяслав-Хмельницький.

Депутат міськради Владислав Юденко приймає громадян

Jv8SrEaPnq0Депутат Переяслав-Хмельницької міської ради Юденко Владислав Михайлович (Голова постійної депутатської комісії з питань земельних відносин, архітектури, будівництва та комунального майна) повідомляє про організацію громадської приймальні та встановлення прийомного дня для громадян. (більше…)

Запрошуємо на вечір “Шевченко і музика”

Шевченко

Повідомлення про скликання позачергової тридцять четвертої сесії міської ради

miskrada1ПОВІДОМЛЕННЯ про скликання позачергової тридцять четвертої сесії міської ради VІІ скликання

Відповідно до розпорядження міського голови Костіна Т.В. від 01 березня 2017 року № 34/7-09 позачергова тридцять четверта сесія міської ради сьомого скликання відбудеться 02 березня 2017 року в залі засідань міської ради. (більше…)

Їдемо до “Позняків”

site

Афіша. Пламя

18 лютого – музичний квартирник

Aficha 180217

Принесіть будь-яку лампочку освітлення, взамін отримайте LED-лампу за зниженою ціною

В Газету

15 лютого – “Школа діабету”

Цукровий-діабетЕндокринологічна  служба Переяслав-Хмельницької ЦРЛ

запрошує всіх хворих на цукровий діабет  відвідати «Школу діабету»,

яка відбудеться 15.02.2017р о 10 : 00год. в актовій залі на 4 поверсі поліклініки ЦРЛ.

Під час лекції будуть розглянуті питання особливостей харчування та догляду за ногами хворих на цукровий діабет.

    Буде проведена презинтація взуття для хворих на діабет.        

 Запрошуємо всіх бажаючих.