Архив рубрики: ‘Оголошення’

Announcement: Третього червня відбудуться змагання з тріатлону «Слов’янська Хвиля- 2017»

 Третього червня знову, вже в одинадцяте, Переяслав-Хмельницький запрошує тих, кому тріатлон «Слов’янська Хвиля – 2017» є здоровим способом життя.

В 2007 році команда однодумців провела перше змагання «Слов’янська Хвиля» в нашому місті. Тоді ми ще не підозрювали, що вони стануть традиційними і весь час зростатимуть як кількісно, ​​так і якісно.

«Слов’янська Хвиля» – це не просто змагання! Це чудова можливість стати учасником або гостем великого спортивного свята, підтримати учасників, порадіти їхнім успіхам, поспілкуватися у дружній і невимушеній обстановці, подолати дистанцію і заслужено отримати титул «Хвилянина».

Друзі! Бажаємо вам спортивного азарту, незабутніх і яскравих перемог, нових рекордів, чудового настрою, гарної погоди і чудового свята!

 

Оргкомітет

Announcement: Будуйся – з Електробудом. Найнижчі ціни!

Для Газети

Змагатимуться моделі вітрильників

5b09e5a6ec8fcfe9d0c0c8df30982217У суботу, 20 травня, о 10.00 на р. Альта (поблизу «київського» майданчика) відбудеться відкрита першість міста в змаганнях моделей вітрильних яхт (радіокерованих та прямоходів). Запрошуємо переяславців подивитися на яскраве видовище.

Оргкомітет

Тим, хто у вишиванці, на 5 грн дешевше!

5

Сьогодні на маршруті Переяслав – Київ (станція метро «Позняки») та у зворотньому напрямку пасажири, які прийшли у вишиванках, мають знижку на проїзд – 5 грн.

Про це повідомик керівник АвтоПасЛайн Олександр Пасічник.

19 травня – День позашкільника “Творча дитина! Щаслива родина! Квітуча Україна!”

proxy.imgsmail.ru_

Нова послуга від Укрпошти “Укрпошта Експрес”

Upost-1 PREVIEW

Урочистості до 9 травня

травен972-ій річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні присвячується…

ВКЛОНЯЄМОСЬ ДОЗЕМНО ВСІМ СОЛДАТАМ

1939-1945 (більше…)

6 травня в Переяславі може зіграти Андрій Воробей

99_mainВ суботу, 6 травня, у Переяславі на стадіоні імені Валерія Лобановського, відбудеться футбольний матч Чемпіонату вищої ліги Київської області між командами ФК “Переяславщина” – ФК “Десна” (село Погреби), лідер нинішнього Чемпіонату Київщини. У складі наших гостей виступають колишні гравці донецького “Шахтаря” та збірної України Андрій Воробей та Олексій Бєлік. (більше…)

Запрошуємо на урочистості – «Вклоняємось доземно всім солдатам»

Шановні  депутати міської ради, члени виконавчого комітету, керівники підприємств, установ та організацій міста, керівники управлінь, відділів та служб виконавчого комітету та міської ради, гості та жителі міста!

Запрошуємо вас на урочистості «Вклоняємось доземно  всім солдатам» з нагоди відзначення у місті Переяславі-Хмельницькому Дня пам’яті та примирення і 72-річниці перемоги над фашизмом у Другій світовій війні,  які відбудуться 9 травня 2017 року об 11.00 годині  на центральній площі міста.

Оргкомітет

Фрістайл та Ніна Кірсо – в університеті

Афіша. Фрістайл.

Сергій Міщенко проводить особисті прийоми громадян

untitled

До уваги громадян міста Переяслава-Хмельницького!

Увага4.05.2017 о 14-00 годині в залі засідань Переяслав-Хмельницької міської ради під головуванням міського голови Костіна Тараса Вікторовича відбудеться круглий стіл на тему: «Вирішення проблеми безпритульних тварин в місті Переяславі-Хмельницькому». (більше…)

6 травня – виставка живопису

ayva

30 квітня – Кубок Кравченка

TLiCgdRDmuAУ неділю, 30 квітня, у с. Студеники відбудеться районний кубок з футболу пам’яті Героя, нашого земляка Кравченка Івана Яковича (1905-1942 рр.).
Початок урочистостей і змагань – о 9.30.
Запрошуємо вболівальників на шкільний стадіон!

Ласкаво просимо на навчання до центру професійно-технічної освіти

фотоДПТНЗ «Переяслав-Хмельницький центр професійно-технічної освіти» оголошує набір учнів за державним замовленням (з отриманням стипендії) на базі 9 класів за професіями:

– тракторист-машиніст сіль-ськогосподарського виробництва; слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування; водій автотранспортних засобів категорія «С»; (більше…)

29 квітня – черговий музичний квартирник

aficha29041729 квітня 2017 року о 16.00 годині у Клубі Міленіум відбудеться черговий Музичний квартирник за участі нашого земляка Доктора Дяді Вови (Кримець Володимир) с.Циблі

Вже багато Переяславчан знайомі з творчістю ДДВ, але на музичному квартирнику у цю суботу від предстане у новому амплуа. (більше…)

Міжнародна компанія проведе презентацію для пошукачів роботи

124567Шановні пошукачі роботи, Переяслав-Хмельницький міськрайонний центр зайнятості запрошує Вас на презентацію роботодавця – Міжнародна Компанія FM Logistic, яка відбудеться 28 квітня 2017 року о 10.00 у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості.      Під час заходу пошукачі роботи  матимуть  змогу  ознайомитись про вільні робочі місця й вакантні по­сади, спілкуватися безпосередньо з представником роботодавця, знайти роботу відповідно до здібностей, умінь та навичок.

Чекаємо на Вас у приміщенні Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості за адресою: вул..Шевченка, 23, м. Переяслав-Хмельницький, каб.№12.

Увага! Ремонтні роботи на на ГРС «Хоцьки»!

Переяслав-Хмельницька ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» повідомляє, що в зв’язку з виконанням ремонтних робіт на ГРС «Хоцьки» буде припинено газопостачання в селах Горбані, Чопилки, Світанок, Тарасівка, Улянівка, Ташань, Положаї, Хоцьки з 09:00 26 квітня 2017 р. до 15:00 27 квітня 2017 р.

Відновлення газопостачання буде проводитися працівниками Переяслав-Хмельницької ФЕГГ.

26 квітня мітинг-реквієм «Чорнобиль – чорний біль нашої землі»

У-пам’ять-про-Чорнобильську-трагедію-1986-року26 квітня 2017 року в місті Переяславі-Хмельницькому відбудеться мітинг-реквієм біля пам’ятного знаку «У пам’ять про Чорнобильську трагедію 1986 року» в мікрорайоні  Спаська левада, біля ЗОШ №7.

Початок заходу о 12 годині.

До відома голів Громадських організацій Переяслава-Хмельницького!

28 квітня 2017 року в приміщенні Переяслав-Хмельницької міської ради (вул. Богдана Хмельницького, 27/25) відбудуться установчі збори з формування нового складу Громадської ради при виконавчому комітеті Переяслав-Хмельницької міської ради.

Початок зборів о 14.00.

Оголошення ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації

 Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Переяслав-Хмельницькій районній державній адміністрації відбудуться
04 травня 2017 року в залі засідань Переяслав-Хмельницької РДА (вул. Богдана Хмельницького, 53) о 10:00 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанов Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року
№ 688, від 03 листопада 2010 року № 996 з метою забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, налагодження ефективної взаємодії органів влади з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були делеговані інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадянського суспільства).

До складу громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– виписка з протоколу засідання правління (ради, зборів тощо) про делегування представника організації для участі в установчих зборах, посвідчена печаткою (у разі наявності) або відповідне рішення керівника, завірене печаткою;

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

– копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх років;

– згоду на використання персональних даних;

Документи приймаються ініціативною групою до 28 квітня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 8 до 17:15 год. за адресою:     вул. Богдана Хмельницького, 53, каб. № 33.

Телефони для довідок: (04567) 5-00-15

“Переяславщина” – “Патріот”. Підтримайте наших!

футболЗавтра, 22 квітня, о 16.00 на переяславському стадіоні ім. В. Лобановського «Переяславщина» у рамках вищої ліги чемпіонату Київщини з футболу зіграє з баришівським «Патріотом», який у двох попередніх турах очок не здобув. Прийдіть і підтримайте нашу команду!

СОЦІАЛЬНИЙ ТРИМІСЯЧНИЙ КУРС ТРЕНУВАНЬ НА СВІЖОМУ ПОВІТРІ

images-cms-image-000018298Фітнес для усіх – це тримісячний курс тренувань на свіжому повітрі. Заняття проводитимуться тричі на тиждень на місцевому стадіоні імені Лобановського. З групою працюватиме професійний тренер, який розробив для курсу свою авторську програму занять. Окрім того, усім учасникам буде надаватися безкоштовна консультація з правильного харчування.

(більше…)

В райдержадміністрації відбудеться прийом громадян

прийом-громадян13 квітня 2017 року з 11:00 до 13:00 години в приміщенні Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації відбудеться особистий прийом громадян заступником голови Київської обласної державної адміністрації Міщенком Олегом Вікторовичем.

Попередній запис за тел.: (04567) 5.00.20

Повідомлення про оприлюднення регуляторного акту

Відділом  комунального  майна  управління економіки виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради розроблено проект регуляторного акта  «Про затвердження ставок  орендної  плати за земельні ділянки комунальної власності територіальної громади міста Переяслава-Хмельницького в новій редакції”.

Даний  проект розроблений у зв’язку із змінами до Податкового кодексу України.

Аналіз регуляторного впливу та сам проект регуляторного акта оприлюднений 10 квітня 2017 року на сайті Переяслав-Хмельницької міської ради                    www.phm.gov.ua  в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу  від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань від фізичних, юридичних осіб, їх об’єднань приймаються в письмовій формі впродовж 1 місяця з дати оприлюднення проекту регуляторного акта: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Богдана Хмельницького, 36/29 (відділ комунального майна виконкому міської ради ) тел.  (04467) 5-16-88.

Відділ комунального майна управління економіки

Здайте нелегальну зброю та уникніть кримінальної відповідальності

Дідусь вступив у нерівний бій з озброєним крадієм

Дідусь вступив у нерівний бій з озброєним крадієм

З 1 по 30 квітня в Україні проводиться місячник добровільної здачі зброї з метою протидії незаконному обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин.
Нагадуємо, що стаття 263 Кримінального кодексу України за «незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» передбачає позбавлення волі на строк від трьох до семи років.
Частина друга цієї статті передбачає, що громадяни за носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без належного за законом дозволу караються штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк від 2-х до 5-ти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.
Частина третя ст. 263 КК України звільняє від кримінальної відповідальності особу, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
Законодавством України передбачена і адміністративна відповідальність за ст.190 КУпАП за порушення громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї.
Звертаємо увагу на те, що за «придбання, зберігання, передача іншим особам або продаж громадянами вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметра і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду без відповідного документа дозвільного характеру, виданого уповноваженим державним органом, тягнуть за собою накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої. У разі повторного порушення за ці самі дії передбачено накладення штрафу від десяти  до п’ятнадцяти  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї».
Працівники поліції звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них.
Якщо з приводу цього у вас виникли запитання, телефонуйте до Переяслав-Хмельницького відділу поліції ГУНП в Київській області за телефонами: 5-13-41, 5-18-12, 5-15-25, 102 або звертайтесь за адресою: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Магдебурзького права, 25-А, каб. №112, 215.

Стартує «Квітучий Переяслав»

УвагаДо відома суб’єктів господарювання та громадян!

Відповідно до розпорядження першого заступника міського голови від 27.03.2016 №55/7-10 «Про проведення конкурсу на об’єкт найкращого благоустрою та озеленення серед установ, організацій, підприємств, об’єктів торгівлі, ресторанного господарства, побутового обслуговування, багатоквартирних житлових будинків та садиб громадян усіх форм власності «Квітучий Переяслав», оголошується конкурс, в якому беруть участь жителі міста, представники багатоквартирних житлових будинків та садиб громадян, фізичні особи-підприємці, підприємства міста всіх форм власності, представники суб’єктів господарювання, що розташовані на території міста Переяслава-Хмельницького. (більше…)

X-Rays на “Фольк-Music” покажуть цієї неділі

Цієї неділі (9 квітня 2017 р.) вмикай Перший Національний о 14.50 та слухай наше, українське у програмі “Фольк-Music” від гурту X-Rays.
Повтор програми в понеділок о 15.20 (10 квітня)

Processed with MOLDIV