Архив Квітень 8th, 2017

«Переяславщина» здобула перше очко у вищій лізі чемпіонату Київщини

Наймолодші футболісти Переяслава отримують м'ячі від Голови крайової організації Народного Руху України на Київщині Ігоря Ковалевича

Наймолодші футболісти Переяслава отримують м’ячі від Голови крайової організації Народного Руху України на Київщині Ігоря Ковалевича

Сьогодні, 8 квітня у Переяславі на стадіоні ім. Валерія Лобановського відбулась гра другого туру чемпіонату Київщини з футболу у вищій лізі. Господарі переяславські футболісти приймали «Зорю» із Владиславівки. «Переяславщина» минулого року в 1/8 фіналу кубка Київщини уже грала із цією командою. Тоді з рахунком 2:4 переяславці поступились супернику і припинили боротьбу в кубку області.

На початку матчу футболістів привітали із початком ігор обласного чемпіонату у Переяславі перший заступник голови РДА Юрій Бобровник та начальник міського відділу з питань фізичної культури та спорту Валерій Мільгевський. Голова крайової організації Народного Руху України на Київщині Ігор Ковалевич вручив наймолодшій команді Переяслава, вихованцям Владислава Заболотного, футбольні м’ячі та побажав успіху в подальшому сходженню до футбольного олімпу.

В атаці гості футболісти "Зорі"

В атаці гості футболісти “Зорі”

Матч між командами «Переяславщина» та «Зоря» проходив під акомпанемент дощу, який то припускався, то стихав. Футбольне поле намочив добряче тож гравцям доводилось не легко на в’язкому та мокрому покритті. Гру команди розпочали неспішно. Вони подовгу розігрували м’яч у центрі поля. Гості спробували «накривати» господарів уже на їх половині поля. Однак футболісти із Переяслава вочевидь були готові до такого перебігу подій і в кілька швидких пасів в дотик звільнялись від опіки гостей. Перший небезпечний момент виник біля воріт «Зорі» на 10 хвилині тайму. Удар гравця «Переяславщини» з близької відстані воротар гостей зумів відбити. Згодом небезпечною атакою відповіли гості. Воротар господарів Юрій Галайтата не втримав м’яча після удару гравця «Зорі» і лише у другій спробі забрав шкіряного у ногах нападника. Із середини першого тайму ініціативою заволоділи переяславці вже вони при втраті м’яча «накривали» гостей на їх половині поля не даючи змоги швидко вийти в атаку. На 40 хвилині гри кращий бомбардир господарів Євген Левченко зумів «вискочити» на побачення із воротарем «Зорі». Та обігравши голкіпера він не поцілив у ворота. Тож на перерву команди пішли при рахунку 0:0.

У другому таймі "Переяславщина" грала на контратаках

У другому таймі “Переяславщина” грала на контратаках

Другий тайм розпочався із атак гостей, проте футболістам із Переяслава вдалось  здержати натиск «Зорі». А на 70 хвилині матчу уже Павло Лисенко із «Переяславщини», який вийшов на заміну у другому таймі міг забивати м’яча у ворота гостей, проте не поцілив у них із лінії воротарського майданчику. Заради справедливості варто відзначити, що Павлу вдарити точно завадив воротар гостей. На 78 хвилині матчу гості зуміли забити м’яча у сітку суперника, але арбітр зустрічі його не зарахував через порушення правил у воротарському майданчику господарів. Під кінець гри футболісти із Переяслава дещо «підсіли» і у останні хвилини просто грали на відбій. Фінальний свисток арбітра зафіксував нічийний рахунок у матчі 0:0.

У третьому турі 15 квітня «Переяславщина» вдома о 16 годині прийме команду «Межигір’я». Запрошуємо вболівальників підтримати земляків.

В.Н.

Обережно! Новий вид шахрайства з кредитами

764554_w_300В Україні активно розкручують нову злочинну схему видурювання грошей у людей. Їх обдурюють, надаючи кредит в інтернеті. Роблять це від імені неіснуючого банку.

“Інформація про шахрайство надійшла від одного з українських банків. Клієнт зателефонував перевірити залишок на рахунку. Проте при перевірці з’ясувалося, що картка відкрита на інше ім’я. Потерпілий “відкрив” її за допомогою віртуального сервісу на сайті “Морганбанка”. В Україні не існує фінустанови з такою назвою. На сайті зазначено, що мова йде про американський банк, що відкриває представництво в Україні. Однак і ця інформація нічим не підтверджується в інтернеті”, – розповів директор Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЕМА Олександр Карпов сайту ubr.ua

Злочинці створили сайт, який пропонує послугу – швидке отримання кредиту. Насправді ж він змушує людей переказувати гроші зі своєї картки на рахунок шахрая.

Для отримання кредиту потрібно або відкрити віртуальну картку, або відправитися за пластиковою карткою в офіс банку. Він, якщо вірити зазначеній у розділі “Контакти” інформації, розташований у Миколаєві. За вказаною адресою там знаходиться житловий багатоквартирний будинок.

“Киянин вирішив відкрити віртуальну картку. Активацію зробив через “Особистий кабінет” на сайті, отримав номер 516939******6818. Для активації слід було перевести на зазначену картку 250 грн. Крім того, на ту саму картку треба було переказати ще 1600 гривень за обслуговування кредиту. Насправді ж, картка виявилася зареєстрованою на абсолютно іншу людину. Як визначила служба безпеки банку, на неї регулярно йдуть платежі по 250 гривень”, – розповів UBR.ua Олександр Карпов.

Використана злочинцями система не нова. Проте вперше надати фальшивий онлайн-кредит пропонують від імені банку, а не невідомої компанії.

Українська поліція та Європол активізували боротьбу із шахрайством у мережі.

Сьогодні — Лазарева субота

764740_w_300Лазарева субота – релігійне свято перед Вербною неділею. Православна Церква згадує чудо воскресіння Ісусом Христом Лазаря. В цей день існує ряд заборон.

1. Не можна виконувати важку роботу. Це є великим гріхом.

2. Не можна вживати спиртні напої, винятком може бути лише вино в невеликих кількостях.

3. Заборонено що-небудь святкувати, в тому числі весілля і дні народження, вступати в інтимні стосунки, співати чи танцювати.

4. Будь-яку домашню роботу потрібно перенести на інший день, так як в Лазареву суботу заборонено займатися рукоділлям, працювати в городі, будувати що-небудь, прати, прасувати, митися і прибирати.

5. Як і в інші церковні свята, суворо заборонено битися, сваритися.

6. Головне — не відмовляти людям у їхніх проханнях. Вважається, що порушення цих правил є тяжким гріхом, спокутувати який дуже складно.

На Київщині затрамано молодика, який згвалтував та вбив пенсіонерку

PM491image002Оперативники Головного управління поліції Київської області затримали підозрюваного у вбивстві пенсіонерки. Нелюд спочатку зґвалтував, а потім вбив літню жінку. Молодчик вже відбував покарання за умисне вбивство, однак на початку минулого року він був звільнений по закону «Савченко».

Повідомила поліція Київщини 7 квітня.

На початку квітня на спец лінію 102 поліції Київщини надійшло повідомлення від жительки м.Березань про те, що вона у кущах на узбіччі виявила оголене тіло невідомої жінки, віком 50-ти років з численними тілесними ушкодженнями.

На місце події прибула слідчо-оперативна група. Встановлено, що потерпіла – 72-річна місцева мешканка, яка напередодні поїхала з дому на велосипеді і пропала. Судово-медичною експертизою встановлено, що жінка померла від крововиливу в головний мозок та перелому шийного хребця.

Під час проведення низки оперативно-розшукових заходів працівники поліції встановили особу підозрюваного та затримали його. Ним виявився раніше судимий   24-річний уродженець Харківщини, який на початку минулого року повернувся з місць позбавлення волі, де відбував покарання за умисне вбивство.

Встановлено, що зловмисник з листопада 2016 року проживав у будинку на горищі, розташованого поруч місця скоєнню злочину.  У молодчика поліцейські вилучили одяг зі слідами крові, сумку з особистими речами та зошит з записами сексуально-насильницького змісту.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Наразі вирішується питання про оголошення особі про підозру у скоєнні злочину та обрання запобіжного заходу.