Архив Квітень 15th, 2017

«Переяславщина» вдруге зіграла внічию на власному стадіоні

Чергова атака на ворота господарів

Сьогодні, 15 квітня на міському стадіоні ім. Валерія Лобановського у Переяславі відбулась гра третього туру першості Київщини у вищій лізі. В гості до Переяслава приїхала футбольна команда «Межигір’я» із Нових Петрівців. Гості прибули в ранзі одного із лідерів чемпіонату у двох попередніх матчах вони не втратили жодного очка набравши 6 із 6 можливих. У першому турі з рахунком 1:0 вони перемогли «Зорю» з Владиславки, а у другому із таким же результатом обіграли наших сусідів, баришівську команду «Патріот». Переяславці у двох попередніх турах зуміли набрати лише одне очко програвши на виїзді «Кристалу» з Козина 5:0 та вдома зіграли в нічию 0:0 із

В атаці "Переяславщина"

В атаці “Переяславщина”

«Зорею».

Гра в Переяславі розпочалась із атак гостей. Уже на 14 хвилині матчу гості вивели сам на сам  свого нападника із воротарем «Переяславщини», проте той не зумів точно пробити по воротам, які захищав Юрій Галайтата. Через сім хвилин черговий вихід цього ж нападника віч на віч із воротарем також закінчилась не вдало. На 36 хвилині матчу черговий прохід гостей правим краєм атаки завершився прострілом в карний майданчик господарів і гравець «Межигір’я» «замикав» передачу… М’яч «облизавши» штангу вилетів за межі поля. На перерву команди пішли при рахунку 0:0. За перший тайм господарі зуміли завдати лише кілька ударів по воротах гостей.

Момент матчу

Другий тайм розпочався із атак футболістів із Нових Петрівець. На 63 хвилині матчу виник черговий небезпечний момент біля воріт «Переяславщини», але самовіддано зіграли захисники та воротар господарів. 71 хвилині матчу удар під поперечину, і «Переяславщину» рятує воротар перевівши шкіряного на кутовий. Наприкінці матчу тренер господарів випустив на поле темношкірого півзахисника Жеофруа Нікойо. Із його виходом гра команди дещо покращилась. Нікойо не програв боротьби із суперниками на «другому поверсі» і зумів організувати кілька небезпечних випадів на ворота гостей. В одній із таких контратак сам на сам із воротарем вивели півзахисника “Переяславщини” Владислава Петровського, і лише самовідданий кидок воротаря в ноги нашому гравцю врятував команду гостей.

Фінальний свисток арбітра зафіксував бойову нічию 0:0.

Володимир Набок

Час богослужінь та освячення на Великдень в Переяславі

Паска-150x85Повідомлення про час богослужінь та освячення на Великдень в місті Переяславі-Хмельницькому (Київська область)

№ п/п Назви церков, релігійних громад П.І.Б. Настоятелів та пасторів релігійних об’єднань Адреса розташування Час проведення богослужіння та освячення
1. Свято-Вознесінська парафія (УПЦ, Київський патріархат) Отець, протоієрей Михайло (Трускавецький Михайло Степанович) вул. Сковороди, 54 Час служби            24:00Час освячення       04:00
2. Свято-Воскресінська церква (УПЦ, Київський патріархат) Отець, протоієрей Іоан(Бобітко Іван Михайлович),

отець Іоан (Будняк Іван Богданович)

вул. Гімназійна,6 Час служби           22:00Час освячення      04:30
3. Церква Святих Апостолів Петра і Павла (УПЦ, Київський патріархат) Настоятель, протоієрей, Отець Василій(Гречка Василь Євменович) І-ий пров. Петропавлівський, 6 Час служби           21:00Час освячення      05:00
4. Релігійна громада Української Православної церкви Київського патріархату Святого апостола Фоми Отець, священно-ієрей Дмитро(Волошин Дмитро Зінов’євич) вул. Шкільна (біля Ярмаркового кладовища) Час освячення       07:30
5. Парафія Святого  Єфрема єпископа Переяславського Отець, проієрей Дмитро(Волошин Дмитро Зінов’євич) вул. Б.Хмельницького, 137 Час служби            04:00Час освячення  05:30

06.00

6. Свято-Троїцька церква (УПЦ) Архімандрит Ніл(Семенець Володимир Михайлович),

Ієромонах Феодосій

вул. Гімназійна, 1 Час служби             23:00Час освячення        05:00
7. Свято-Успенський кафедральний собор (УПЦ) Настоятель Отець, протоієрей Іван(Гайдучок Іван Миронович) площа Переяславської Ради, 12 Час служби             22:50Час освячення        02:30
8. Церква Святих Бориса і Гліба (УПЦ) Настоятель, протоієрей, Отець Анатолій(Михневич Анатолій Павлович) вул. Борисоглібська, 7а Час служби             23:00Час освячення        05:00
9. Свято-Михайлівська парафія Української православної церкви Архімандрит Антоній(Пономаренко Анатолій Миколайович) вул. Сікорського Михайла, 20 Час служби             22:00Час освячення        04.00
10. Парафія на честь Різдва Пресвятої Богородиці Української православної церкви Настоятель Отець, протоієрей Іван(Гайдучок Іван Миронович) вул. Паркова, 5 Час освячення       06.30- 07.00
11. Парафія на честь Святого великомученика Георгія Побідоносця (УПЦ) Настоятель Отець, протоієрей Іван(Гайдучок Іван Миронович) вул. Героїв Дніпра  Час освячення       07:00
12. Храм Святого рівноапостольного князя Володимира Великого(УПЦ Київського патріархату) Отець Анатолій вул. Поліська, 1/1-а Час освячення        05.00

В Україні готові зустрічати благодатний вогонь з Єрусалиму

766357_w_300В Єрусалимі у храмі Гробу Господнього зійшов Благодатний вогнь. Ведеться служба.

“На службі присутня офіційна українська делегація на чолі з керуючим справами Української православної церкви митрополитом Антонієм. Близько 19-20 години благодатний вогонь доставлять до Києва. Представники єпархій отримають його в залі офіційних делегацій аеропорту Бориспіль”, – повідомляє “Обозреватель“.

Перед Успенським собором Києво-Печерської лаври зустріч вогню відбудеться близько 23-ї години.

На Великдень в Україні буде хмарно з проясненнями. Денна температура переважно становитиме +11…+13 градусів. Дощі йтимуть у Сумській, Полтавській, Харківській, Дніпропетровській, Луганській та Донецькій областях, прогнозує Гідрометцентр.

“Київ. Ніч на Великдень – сухо. День Великодній – дощ і +12…+15°С. Від 19 квітня до нас йде серйозне похолодання”, – попереджає синоптик Наталка Діденко.
У неділю, 16 квітня, в Україні дощитиме майже в усіх регіонах, окрім східних та частини південних областей. На Заході буде +9…+11°С, на Півдні – до +16…+18°С, у решті регіонів – +12…+14°С.

Заступник голови КОДА Олег Міщенко відвідав Переяслав-Хмельницький район

DSC_070413 квітня заступник голови Київської обласної державної адміністрації Олег Міщенко провів виїзний прийом громадян на Переяславщині. Участь у прийомі також взяли голова райдержадміністрації Андрій Пряхін, перший заступник голови адміністрації Юрій Бобровнік, заступник голови адміністрації Любов Онопрієнко, керівник апарату адміністрації Валерій Перчук та головний спеціаліст з питань звернень громадян Наталія Басараба.

На особистий прийом до заступника голови облдержадміністрації звернулися громадяни з питаннями щодо виплати коштів за зданий в оренду пай (виплати різниці у зв’язку з підвищенням відсотків грошової оцінки землі), розблокування рахунків управління соціального захисту населення для здійснення виплат, встановлення індивідуального лічильника на газову плиту.

В ході прийому Олег Міщенко надав вичерпні роз’яснення усім заявникам та взяв на особистий контроль вищезазначені питання для надання відповідних доручень уповноваженим структурним підрозділам.

Після проведення прийому заступник голови КОДА Олег Міщенко, спільно з керівництвом райдержадміністрації взяли участь у робочій нараді, що відбулась на території ПП «Соснова» із керівниками сільськогосподарських підприємств району, в ході якої обговорено ряд важливих питань та прийнято відповідні рішення.

Неповнолітня втікачка з Київщини намагалася перейти кордон Росії

titleРозшукувану 13-річну Анастасію Куксу затримали прикордонники в Сумській області, коли дівчина намагалася перетнути кордон з Росією під вигаданим прізвищем.
Повідоммила поліція Київщини 14 квітня.

Як  раніше повідомлялось, дівчинка зникла біля станції метро Лісова у столиці 13 квітня.

Встановлено, що неповнолітня придбала у залізничній касі квиток на поїзд, назвавши вигадане ім’я та прізвище.  Під час перевірки документів на кордоні з Російською Федерацією прикордонники звернули увагу на дитину, яка подорожувала самотньо і затримали її для з’ясування всіх обставин.

Спочатку дівчинка не зізнавалась у своїх намірах, постійно вигадувала інші імена, вводила в оману бійців-прикордонників. Потім з’ясувалось, що саме ця дитина розшукується поліцією Київщини.

На місце події прибули працівники поліції, представники служби у справі дітей та сім’ї. Анастасія пояснила дорослим, що їхала на гостини до своєї подруги у Нижній Новгород, з якою вона познайомилась в одній із соціальних мереж Інтернет.

Після повернення додому психологи та працівники ювенальної превенції проведуть з дівчинкою роз’яснювальну роботу.