Архив Травень 7th, 2017

Знову п’ять?

Подивитись на гру прийшло чимало вболівальників

Другу гру поспіль «Переяславщина» пропускає у власні ворота 5 м’ячів. Цього разу від лідера чемпіонату команди «Десни» із Погребів. Перші п’ять хвилин зустрічі не віщували нічого поганого для господарів. На першій хвилині гри вони навіть заробили кутовий на ворота «Десни». Проте, виконали його не вдало, як до речі, і решту кутових в вподовж матчу. Вперше до карного майданчику «Переяславщини» суперники дістались на шостій хвилині матчу. Переяславські захисники перериваючи атаку гостей вибили м’яч в аут. Здавалось атака «Десни»

Небезпечний вихід нападника гостей зупиняє Максим Среда

зупинилась. Ввести м’яч із за бокової лінії доручили півзахиснику «Десни» Володимиру Бондаренко. Як виявилось цей гравець може його вкинути аж до 11 метрової позначки. Переяславці цього не очікували. Нападник гостей Євген Воробей скористався цим пасом і забив гол у ворота Володимира Лудченка. В середині першого тайму стрімкий вихід сам на сам із воротарем господарів, на лінії карного майданчику, недозволеним прийомом зупиняє центральний захисник переяславців Максим Середа. Штрафний удар взявся виконувати Володимир Бондаренко. Незрозуміло, чи то воротар не правильно виставив стінку, чи сам вибрав не вірну позицію, але удар півзахисника гостей у нижній правий кут воріт призвів до другого забитого голу. На 25 хвилині гри господарі уже поступались із рахунком 0:2. Проте, неприємності для нашої команди при цьому не закінчились. На 29 хвилині матчу черговий аут у

Третій м'яч у воротах "Переяславщини"

Третій м’яч у воротах “Переяславщини”

виконанні Володимира Бондаренка і м’яч опиняється в сітці воріт «Переяславщини». Цього разу на вкидання півзахисника відгукнувся його колега по амплуа Дмитро Прима. На перерву команди пішли при рахунку 0:3 на користь «Десни».

На початку другого тайму гості могли ще раз відзначитись, але нападник гостей вдарив не сильно і воротар зумів забрати м’яча до рук. На 62 хвилині матчу одна із небагатьох атак господарів завершилась ударом по воротам, м’яч вдарившись перед воротарем у газон змінивши напрямок

Черговий вихід сам на сам

залетів у ворота. Гол забив Максим Середа. Переяславці стрепенулись пішли вперед великими силами оголивши при цьому тили, і цим скористались гості. Вони раз по раз виводили сам на сам із воротарем своїх гравців. І двічі їм вдалось засмутити місцевих вболівальників. На 81 хвилині четвертий гол забив півзахисник Артем Бафталовський, а через три хвилини відзначився нападник гостей Ярослав Матвіїв. Фінальний свисток зафіксував перемогу «Десни» 5:1.

Наступну гру наші земляки проведуть у кубку області на виїзді у Білій Церкві 9 травня. Ігри першості продовжаться 13 травня. Переяславські футболісти поїдуть в гості у Ставище де зіграють із командою «Любомир».

Володимир Набок

В столиці легковик зніс електроопору

0_mainУдар був такої сили, що запчастини автомобіля розлетілися по дорозі

В ніч на неділю у Києві на Борщагівці сталася жахлива ДТП. Іномарка поблизу пішохідного переходу влетіла у бетонну електроопору, знісши її. Удар був такої сили, що запчастини автомобіля розлетілися по проїжджій частині.

Як повідомили «Главкому» поліцейські, які знаходились на місці ДТП, аварія сталася близько 4 ранку за адресою вулиця Гната Юри, 3. У результаті ДТП загиблих немає, двоє потерпілих, які знаходились в автомобілі, госпіталізовані до лікарні. Які травми отримали потерпілі, поки невідомо, проте на подушках безпеки автівки помітні сліди крові.

З пішоходів ніхто не постраждав.

На місці ДТП працює аварійна служба «Київміськсвітло».

У ЦЕНТРІ КИЄВА ОБМЕЖАТЬ РУХ ЧЕРЕЗ ВІДКРИТТЯ ЄВРОБАЧЕННЯ-2017

101581У столиці частково обмежать рух через офіційне відкриття пісенного конкурсу “Євробачення-2017. Церемонія відбуватиметься поблизу Маріїнського палацу. Тож рух й для транспорту, і для пішоходів перекриють в обох напрямках на частині вулиці Михайла Грушевського – від Паркової дороги до вулиці Івана Мазепи.

Від 13-ї години у неділю обмежать рух машин від Європейської площі до Паркової дороги. Діятиме заборона й на Парковій дорозі – від Петрівської алеї до площі Андрія Первозванного. Також частково обмежать рух на вулицях Інститутській, Садовій, Липській та Шовковичній.

Обмеження діятимуть до півночі 7 травня.

В пожежі на Київщині загинуло три корови

002_СКВИРА_26 травня о 02:40 до оперативно-диспетчерського служби Сквирського району надійшло повідомлення про загорання господарчої будівлі за адресою: с. Рогізна вул. Горького

Про це повідомляє інформаційне агенство “Моя Київщина” з посиланням на сайт ГУ ДСНС України у Київській області.

На місце виклику направлено 2 відділення 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Сквира. По прибуттю рятувальників на місце пожежі встановлено, що горить приміщення господарчої будівлі розміром 7Х5м.

Локалізація о 03:17 та повна ліквідація о 04:18. В результаті пожежі вогнем знищено покрівлю на площі 35м2, приміщення господарчої будівлі та 1 тонна соломи. Пошкоджено 15 м2 перекриття будівлі.

Врятовано приміщення літньої кухні та поряд розташований житловий будинок.

Ймовірна причина – коротке замикання електропроводки.