«Пам’яті друзів, яких немає з нами»

"Вісник Переяславщини"

“Вісник Переяславщини”

У суботу в Лецьках відбулися два спортивні турніри. В Лецьківській сільській раді, яка виступила організатором, назвали їх «Пам’яті друзів, яких немає з нами», присвятивши їх одинадцятьом землякам, жителям сіл Лецьки, Вінинці та Пологи-Чобітьки, які були активними спортсменами, пропагандистами здорового способу життя, проте земний шлях яких з різних причин раптово обірвався.

Під час урочистого відкриття з короткими промовами виступили лецьківський сільський голова Олександр Палагута, заступник голови районної ради Іван Бугаєнко, депутат районної ради Олександр Ярема. Від імені родичів колишніх активістів-фізкультурників до учасників змагань звернулася мати колишнього футболіста команди «Зоря» (Лецьки) Леоніда Іваненка – Наталія Іванівна.

А потім почалися поєдинки. У футбольному турнірі змагалися сім команд. У фінальному матчі Мазінки виграли в Малої Каратулі 1:0 і стали переможцями.

У волейбольному турнірі взяли участь 5 команд. Тут у фінальному поєдинку перемогу здобули гості з Черкащини: команда з Гладківщини (Золотоніський район) у двох партіях виграла в команди районної ради. Третє місце – у команди з Ташані.

Переможці отримали кубки, грошові винагороди, грамоти. Спонсорами змагань виступили агропідприємства «Земля Переяславщини» Олександра Яреми та «Промінь» Олександра Ткаченка.

Інф. «ВП»

187 total views, 19 views today

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.