Дві учасниці поділили перше місце

Чемпіонка Наталя Кондратюк

27 квітня в педуніверситеті відбувся відкритий чемпіонат вишу із пауерліфтингу (жим штанги лежачи). Турнір зібрав 78 учасників. Змагання проходили у трьох вагових категоріях серед юнаків та в абсолютній категорії серед дівчат.

У змаганнях серед дівчат дві учасниці, показавши однаковий результат по 50 кг, мали однакову власну вагу. Довелося обом спортсменкам присуджувати перше місце, що вкрай рідко відбувається в спортивній практиці. Отже, чемпіонками стали Наталія Кондратюк, студентка 4 курсу факультету фізичного виховання, та Неля Сонько, студентка 3 курсу цього ж факультету.

У юнаків у ваговій категорії до 70 кг перемогу здобув студент 4 курсу факультету фізвиховання Олександр Василевич (його результат – 90 кг). У категорії до 80 кг не було рівних студенту 4 курсу фінансово-гуманітарного факультету Владиславу Гресю, який переміг з результатом 130 кг. А в абсолютній ваговій категорії перемогу здобув доцент кафедри теорії методики фізичного виховання і спорту Андрій Пивовар з результатом 155 кг.

Слід відзначити, що в змаганнях взяв участь і з показаним результатом (80 кг) не загубився серед решти учасників доктор економічних наук, професор Володимир Корнєєв (1959 року народження), котрий прибув до нашого вишу як учасник міжнародної наукової конференції з економіки, що проходила цього дня на фінансово-гуманітарному факультеті.

Всі переможці та призери змагань отримали дипломи та грошові нагороди від спонсорів, якими стали доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Борис Пангелов та профком університету.