Зробимо Переяслав «райським куточком»

Олександр Шкіра

Олександр Шкіра

Шановні жителі Переяслава-Хмельницького!

Змушений звернутись до усіх переяславців, керівників підприємств, установ та організацій міста, керівників релігійних громад по-новому поглянути на питання благоустрою та невідкладно зайнятись ретельним прибиранням території міста.

28 липня ц. р. разом з усією країною ми будемо відзначати величну історичну дату – 1025 років хрещення Київської Русі. Тож прошу в останні дні приготування до цього свята активізувати свої зусилля і зробити все, щоб свято пройшло достойно. Просимо релігійні громади подбати про впорядкування територій біля храмів, місць захоронень, додатково роз’яснити вірянам та іншим жителям міста важливість прибирання власного подвір’я, присадибної ділянки.

Звертаюся до кожної сім’ї з проханням навести порядок у садибах і на присадибних територіях, прибрати з вулиць будівельні матеріали, знищити бур’яни. Нехай кожен зробить біля себе і для себе «райський куточок».

Політичним і громадським організаціям рекомендуємо звернути увагу на пам’ятні місця в місті, зробити все можливе, щоб вони утримувались у зразковому порядку.

Робота із санітарної очистки територій та благоустрою не є одноразовою акцією. Якщо дивитися на проблеми благоустрою поодинці, вони здаються неймовірно великими й неподоланними. Але гурт однодумців здатен зробити більше, ніж можна собі уявити.

Вірю, що разом ми зробимо Переяслав затишним та впорядкованим для всіх мешканців, привітним для гостей.

З повагою міський голова Олександр Шкіра

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar