76 000 доларів США намагався ввезти на територію України громадянин Лівану

39ba20d4cdc5aaadf72653e51504ca25Працівниками Київської митниці ДФС зафіксовано чергову спробу незаконного переміщення валюти через митний кордон України в пункті пропуску «Бориспіль».

76 000 доларів США намагався ввезти на територію України громадянин Лівану. Громадянин самостійно обрав для проходження митного контролю «зелений коридор», чим засвідчив, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.

На момент проходження митного контролю пасажир не надав належним чином оформленої митної декларації та до моменту перетину «білої лінії» не звертався до інспекторів митниці.

Перетнувши «білу лінію», яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю «зелений коридор», митники задали питання щодо наявності в нього товарів, що підлягають декларуванню. Лише на цьому етапі іноземець повідомив про наявність у нього валюти, яку він хотів би задекларувати.

Тож митники не втомлюються нагадувати, що для безперешкодного переміщення через митний кордон України передбачено наявність у кожного громадянина готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).

Згідно з вітчизняним законодавством, з виявленої суми громадянину Лівану було пропущено 10 900 доларів США. За протоколом про порушення митних правил затримано 65 100 доларів США.

Валюту вилучено до винесення судом рішення у справі.

ГУ ДФС у Київській області

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar