Алла Гура: “Частіше бувайте у нашому навчальному закладі – у нас відбуваються цікаві заходи, працюють досвідчені педагоги”

Алла Гура

Алла Гура

Алла Гура, 40 років, жителька міста Переяслава (Київська область), майстер виробничого навчання центру  професійно-технічної освіти:

Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Читати газету почала з кінця 1980-х років, тоді вона називалася «Комуністична праця». З тих пір відслідковую новини міста та району.

Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– За фахом я працівник освіти, тож передусім звертаю увагу на новини з навчальних закладів. Життєво про своїх героїв розповідає Олена Матвієнко. Люблю публікації Юлії Строчинської про життя-буття молоді, адже працюю з підлітками, і мені потрібно знати про їхні інтереси поза межами центру. Читаю та використовую на практиці поради рубрики «Страви переяславських господинь». Приємно було почитати та передивитися фото в Інтернеті на сайті «Вісника» з випускного вечора, який відбувся в ЦПТО.

Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– У мене не так зауваження, як побажання журналістам газети частіше бувати в нашому навчальному закладі: у нас відбуваються цікаві заходи, у нас працюють досвідчені педагоги, навчаються талановиті учні.

Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?

– Є деяке хвилювання перед початком нового навчального року. Мій син Олександр навчається в політехнічному університеті, менший – у школі, і практично готові до навчання. Хочеться, щоб всі діти впевнено дивилися в майбутнє, а це можливо тільки в мирі, тому всім серцем хочу завершення війни на сході України.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar