Петро Багрій: Я йду на вибори, щоб забезпечити високі стандарти життя людей

Петро Багрій: «З Переяславщиною мене пов’язують допомога госпіталю та ідея відродити сільську медицину»

Петро Багрій: «З Переяславщиною мене пов’язують допомога госпіталю та ідея відродити сільську медицину»

23 вересня в Борисполі відбулася конференція Київської обласної організації політичної партії «НАШ КРАЙ», де було прийнято рішення про участь організації у чергових виборах депутатів місцевих рад. Кандидатом в депутати Київської обласної ради в територіальному виборчому окрузі №43 по Переяслав-Хмельницькому району обласною виборчою комісією зареєстровано Петра Івановича БАГРІЯ (49 років), волонтера, президента асоціації “Виробники ліків України”. Сьогодні знайомимо читачів «Вісника» з кандидатом у депутати обласної ради.

– Петре Івановичу, розкажіть про себе, про свою родину.

– Народився я 8 липня 1966 року в селі Галайки Тетіївського району на Київщині в сім’ї колгоспників. Моя мама Галина все своє життя пропрацювала в колгоспі дояркою, тато Іван – фуражиром. На жаль, мами й тата вже немає: тато помер давно, а мама – в минулому році. Батьки виховали трьох дітей – мене, сестру Любу та брата Василя. Я одружений – дружина Олена Андріївна теж із Тетіївського району, ми разом навчалися в одній школі. Маємо двох доньок. Старша Анна закінчила Київський медичний університет та навчається в інтернатурі. Вона вже одружена, з чоловіком виховують двох дітей. Наша молодша донька Ліза в цьому році закінчила сотий ліцей, що в Києві, і нині навчається в політехнічному університеті. Я мешкаю в місті Києві, але часто буваю у вашому районі. З Переяславщиною мене пов’язують допомога госпіталю та ідея відродити сільську медицину.

– Розкажіть про свою трудову діяльність.

– Після закінчення сільської школи в 1983 році вступив до політехнічного інституту. Після його закінчення розпочав свою діяльність інженером в БДО-БУ «Котломонтаж-2». У 1993 році мене призначили заступником начальника управління цього ж підприємства. Через рік розпочав працювати головним інженером в колективному підприємстві «Торговельний брокерський дім «Ганза», через два роки очолив його. В 2007 році мене було обрано президентом «Асоціації фармацевтичних виробників України», з 2011 року я президент асоціації «Виробники ліків України», одночасно працюючи директором ТОВ «Науково-виробнича фірма «ГАНЗА».

– Що Вас переконало стати кандидатом в депутати столичної області від політичної сили «Наш край»?

– Я вперше беру участь у виборах як кандидат у депутати. Все своє життя я займався підприємницькою діяльністю. Ті процеси в економіці та політиці, які спостерігаються сьогодні в Україні, змусили мене задуматися і піти у владу, щоби спробувати покращити ситуацію в країні. Чому я балотуюся від політичної партії «Наш край»? Передусім сподобалася сама назва – лаконічна і зрозуміла. Адже наш край – це територія, де ми навчаємося, працюємо, мешкаємо, народжуємо та виховуємо дітей, шануємо та поважаємо наших батьків, спільно створюємо комфортне середовище для життя. Подобається мені концепція цієї політичної сили – відсутній лідер, який замикає на собі всі важелі впливу. Можна впевнено сказати, що «Наш край» – це колегіальний орган, де рішення ухвалюються спільно. Це – страховка від диктатури та свавілля, проти якого люди виходили на майдани.

– Чи знайомі Ви з Переяславщиною?

– Вперше до Переяслава я приїхав на початку 1990-х років, коли працював у будівельній компанії. У місті будувався філіал Київського виробничого об’єднання «Київприлад». Тут ми виконували певні обсяги будівництва, і на той час це було відповідальне завдання, поставлене державою. Ось таким чином я познайомився з таким чудовим історичним містом. З Переяслав-Хмельницьким районом я знайомий завдяки директору Українського державного медико-соціального центру ветеранів війни Юрію Олександровичу Гріненку, з яким познайомився в Міністерстві охорони здоров’я України. За своєю посадою я тісно співпрацюю з медичними закладами, зокрема з таким відомим в Україні, як госпіталь ветеранів війни, який очолює Юрій Олександрович. Наявність на Переяславщині такої неординарної та авторитетної людини підштовхнуло мене балотуватися в цьому районі. Ми зможемо об’єднати наші зусилля, аби зробити багато корисних справ для людей. Зараз опрацьовуємо можливість облаштування кабінету реабілітації для учасників АТО в госпіталі.

– У Вас є ідеї щодо покращення обслуговування людей у медичній сфері?

– Надання медичної допомоги людям в державі – нині надзвичайно складне питання, але я переконаний, в межах одного району, якщо докласти максимум зусиль, поєднати можливості бізнесу та влади, можна ці складні питання успішно вирішувати. Якщо волею Божою я стану депутатом, у мене є програма запровадження пілотного проекту медичного страхування в окремо взятому районі. Зможу показати усім, що це реально. Пора переходити від слів до практичного вирішення актуальних проблем сьогодення. Можна ж наповнити амбулаторії найнеобхіднішими ліками, адже людина до райцентру не завжди може доїхати. Зробити медицину доступнішою, провести профілактичні обстеження. В рамках започаткованої мною програми «Здоров’я нашого краю» в кожному селі в районі працюватиме пересувна медична лабораторія, де можна буде перевірити та дослідити стан здоров’я, здати аналізи, отримати поради фахівця, особлива увага – профілактиці жіночої онкології та попередній діагностиці тяжких захворювань.

Незабаром група лікарів та лаборантів розпочне таку роботу.

На завершення хочу сказати, що, на мою думку, Київщина має найбільший потенціал серед усіх областей України завдяки людському, географічному, природно-ресурсному, історико-культурному, економічному, науковому потенціалу. Тому вважаю, що нашому краю визначено бути лідером у державі. Мир, єдність і стабільність в Україні – наша головна мета. Реалізувати її можуть не політичні популісти, а розумні прагматики, вони мають забезпечити економічне процвітання регіонів, і як наслідок – сильну успішну країну. Я йду на вибори, щоб забезпечити високі стандарти життя людей.

Адреса моєї приймальні: м. Переяслав-Хмельницький, вул. Івана Мазепи, 22 (в будівлі «Оранти»), тел. 096-214-08-16. Будемо раді вас бачити. Набираємо команду. Ми відкриті для співпраці.

– Дякую за бесіду, бажаю успіхів у виборчих перегонах.

Записав Сергій Бордун

На правах політичної реклами

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.