Чи розкриваються злочини крадіжок із будинків та дач?

Володимир Кучеренко

Володимир Кучеренко

Володимир Кучеренко, 62 роки, директор приватного підприємства (місто Переяслав, Київська область)

Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Близько 50 років. Я родом із Переяслава, і районку, тоді ще “Комуністичну працю”, передплачували мої батьки. Коли одружився, вона прийшла і в мою родину. Зараз надаю перевагу електронній версії газети “Вісник Переяславщини”. Річ в тім, що в інтернетній версії завжди свіжі новини.

Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Останні номери газети містили доволі багато передвиборчої агітації. Звичайно вона потрібна для читачів. Люди мають визначитись, за кого віддати голос. Надаю перевагу публікаціям, що розповідають про роботу міської та районної ради: які та як приймались рішення. Подобаються матеріали про відкриття різноманітних виставок у місті. Намагаюсь відразу ж їх відвідати.

Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Останнім часом на Переяславщині почастішали крадіжки із будинків та дач. Вандали навіть взялися знімати метал із пам’ятників. Хочеться більше дізнатись про роботу міліції, чи розкриваються ці злочини? Газета про цей бік діяльності правоохоронців майже нічого не пише.

Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?

– У планах – розширення підприємства. Але це, поки йде війна, відкладається на пізніший час. А зараз на першому плані допомога бійцям АТО – тим, які знаходяться на сході і тим, які повернулися додому. І, звичайно ж, допомога переселенцям. Як би там не було, це наші люди і зимувати вони, мабуть, будуть із нами.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.