Любов Рубан: Зарплати залишились мізерними, а ціни на комунальні послуги, продукти зросли

РубанЛюбов Рубан, 45 років, методист районного будинку культури (місто Переяслав, Київська область).

Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Коли мені було 12 років, ми родиною переїхали жити у Пологи-Яненки. З того часу передплачуємо газету, тоді “Комуністичну працю», тепер – «Вісник». У селі без районки не можна.

Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– У першу чергу читаю новини культури району і міста. Подобаються статті Ярослава Потапенка, в яких він дає оцінку теперішній ситуації в Україні. Люблю читати про подорожі. Сподобалися публікації про поїздку колективу «Вісника» у Бердичів та про те, як художники розписують храм у Циблях. Цікавими є рубрики «День за днем», «Ми запитали». Мій чоловік служив у зоні АТО під Дебальцевим, тому будь-яка стаття про події на Сході, про наших земляків, які там перебувають, мені не байдужа.

Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Раніше ви робили великі публікації про життя в окремих селах. Останнім часом їх, на жаль, поменшало. Пишіть про села, як там розвивається культура, медицина, які проблеми хвилюють жителів.

Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?

– . Турбує, як і всіх людей, як виживати в таких умовах. Законопроект про те, щоб доплачувати працівникам культури за вислугу років, так і не прийняли.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.