Інформація оприлюднена, а реакції на неї немає

Григорій Горбаченко

Григорій Горбаченко

Григорій Горбаченко, 54 роки, керівник гуртка центру творчості та юнацтва Київщини

Скільки років ви читаєте нашу газету?

– З початку 1980-х, коли молодим спеціалістом після закінчення КПІ повернувся до Переяслава. Працював на «Київприладі» і одночасно розпочав роботу зі створення в місті яхт-клубу. Газета мені допомагала, вона була, як рупор.

Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Відразу зазначу, читаю вибірково, не все впідряд. Обов’язково читаю про хлопців із АТО та волонтерів, історичні публікації. До цих пір використовую в роботі з дітьми публікацію спогадів воїна-зв’язківця Миколи Скалиги про бої за Букрин восени 1944 р. Це три номери газети за 2013 р. Там дуже багато пізнавального й потрібного для вихованців гуртка. Запам’ятав фразу з недавньої публікації про візит британця Т. Санделла: «Ставте попереду ідею, ініціативу – і згодом будуть кошти, буде рух». Прекрасно і точно сказано!

Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Хотілося б, щоб у газети був зворотній зв’язок з читачами. Інформація оприлюднена, а реакції на неї немає. Наприклад, є ідея перейменування вулиць, а хоча б хтось із читачів висловився щодо цього? Треба повертатися до висвітленої теми, щоб дійти до логічного завершення.

Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?

– Ставлення молоді до труднощів. Чомусь мало настирливих, наполегливих дітей. Набираю в гурток багато охочих, але мало хто з них справляється з першим же серйозним завданням, це при тому, що воно цілком посильне для всіх їх. А треба було всього-на-всього прочитати записане, згадати і попрацювати руками.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.