Юрій Ходаківський: Не лише правоохоронці мають дбати про порядок у місті

Юрій Ходаківський

Юрій Ходаківський

Юрій Ходаківський, 40 років, житель міста Переяслав (Київська область)

Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Зі школи: готуючись до політінформацій, я перечитував замітки про життя нашого міста і району, а також колонку з новинами в Україні і світі. Районка завжди була і є в нашому домі. Вся моя сім’я любить читати «Вісник» на сайті, де постійно з’являються свіжі новини.  

Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Із задоволенням прочитав у першому цьогорічному номері газети про Олександра Гончаренка, людину року-2015. А зазвичай у першу чергу я читаю про захисників нашої країни. Дуже подобалися публікації активного учасника Революції Гідності Ярослава Потапенка. Він завжди писав гостро, сміливо, так, як думав. Україна втратила патріота, а я – справжнього друга.

Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Чи не в кожному номері газети йдеться про різноманітні крадіжки, а про тих, хто це скоїв, жодного слова. Ось нещодавно поцупили електрогірлянди з головної ялинки міста. Хотілося б дізнатися, як шукають цих негідників, чи є користь у розслідуванні від записів численних відеокамер. Загалом-то не лише правоохоронці мають дбати про порядок у місті, а й ми, пересічні громадяни – тоді все у нас буде добре.

Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?

– Як і всіх, мене хвилює подорожчання газу. Щоб економити, будинок опалюємо дровами, а газ використовуємо за нормою. А щоб зекономити на електроенергії, оселю освітлюємо діодними лампочками. Вони дорожчі за звичайні, але себе виправдовують.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.