Ірина Слюсар: Невже батьки не бачать, в якому стані їхні діти після нічних гулянок?

Ірина Слюсар

Ірина Слюсар

Ірина Слюсар,  45 років, заступник директора Переяслав-Хмельницького ЦПТО (Київська область).
Скільки років ви читаєте нашу газету?
– «Вісник»  читаю приблизно із середини 90-х. Був період, коли й сама писала замітки до газети про життя профтехучилища, – тоді я очолювала наш прес-центр. Мені поталанило працювати з Валерієм Шкребтієнком. Фактично він мене і навчив правильно писати в газету, лаконічно доносити до читача суть тої чи іншої новини.
Які публікації останнім часом вам запам’яталися?
–  Люблю читати середні сторінки газети. Там обов’язково знаходжу для себе щось цікаве, повчальне, потрібне для роботи і просто матеріал для роздумів. Полюбляю  різні історичні статті, статті про простих людей Переяславщини з їх непростими долями. Наприклад, нещодавно була прекрасна стаття про колишнього директора Лецьківської загальноосвітньої школи – Володимира Трохимовича Канівця. Мені пощастило особисто бути знайомою з цією неординарною особистістю. Адже після закінчення інституту моїм першим робочим місцем була саме лецьківська школа.
Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?
– У «Віснику» за 19 січня Леонід Мілютін у статті «Для центру профтехосвіти на січень з міського бюджету дадуть понад 771 тисячу гривень» написав, що «…для утримання міського ЦПТО потрібно понад 11 млн. 305 тис. грн. Їх потрібно буде зняти з інших статей витрат, скоріш за все, з бюджету розвитку. І це означатиме, що буде значно менше і ремонтів доріг, і вуличного освітлення, і дахів і таке інше…».  Особисто мене це речення дуже образило. Міська рада люб’язно погодилася профінансувати ЦПТО лише один місяць. Тим більше, що ці кошти – це субвенції, виділені державою, які не були використані в 2015 році.
Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?
– Як педагога, дуже хвилює, що серед молоді збільшується вживання не тільки тютюнових, слабоалкогольних виробів, а й наркотичних засобів. Знаю, що таксистам «невменяєму» молодь (і дівчат, і хлопців) доводиться з 3-ї ночі і до ранку розвозити додому із нічних клубів. Невже не можна заборонити вхід неповнолітнім до нічних клубів? Чому міська влада не цікавиться, чим займається молодь у тих клубах? Невже батьки не бачать, в якому стані їхні діти після нічних гулянок?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.