Молода мама трьох діток на Київщині бореться за своє життя

Арсенович Ірина Василівна

Арсенович Ірина Василівна

Ще в одну переяславську родину (Київщина) прийшла важка хвороба.
З жовтня 2015 року молода мама трьох діток бореться за своє життя!
Всі ми родом з дитинства …. Коли ми дивимося на фотографії дорослих людей, які потребують допомоги, ми зазвичай забуваємо, що вони теж колись були 3-х, 4-х, 6-ти річними малюками, яким ми звикли допомагати .
Дорослі на відміну від дітей не вселяють жалості. Саме з цієї причини на дорослих людей практично не відкривають фондів, які організовують цю допомогу. Чомусь вважається, що доросла людина повинна справлятися зі своїми проблемами сама. І тому такі люди і їх рідні часто бояться звернутися за допомогою, та й нікуди особливо звертатися. Вони залишаються один на один зі своєю бідою,крім вас небайдужих помічників.
Але не можна забувати про те, що ПРАВО на ЖИТТЯ є у всіх! Жити хочеться в будь-якому віці. Дорослим теж потрібна допомога!
Просимо Вашої допомоги, не залишимо цю змучену боротьбою за життя жінку на одинці зі своїм горем. Незабаром 6 хімія та радіотерапія а грошей у сім’ї вже немає на цю боротьбу.Троє дітей, чоловік на інвалідності, тільки з лікарні виписали старшу дочку Ірини. Дуже важко витягнути це самим.

Реквізити для допомоги: карта приват банк № 5168 7420 1883 7199 Арсенович Ірина Василівна.

Ольга Вовк

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar