Ольга Науменко: Переяславі мало розваг

Ольга Науменко

Ольга Науменко

Ольга Науменко, 26 років, жителька міста Переяслава-Хмельницького:

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Я познайомилася з газетою у липні 2007 року, коли приїхала складати вступні іспити до університету. Я її переглянула, і мені дуже сподобався виклад матеріалів, різноплановість, багатожанровість. Вразила тематика – в газеті знаходиться місце для публікацій про діяльність владних структур, про життя звичайних людей, про культурні події, спорт, літературу… Не розлучаюся з газетою і по цей день. Зараз «Вісник» читають і мої родичі, які проживають в Іванкові. Особливо цікавиться мама, я їй привожу по кілька газет. Кожного дня я заходжу на сайт «Вісника» в Інтернеті – там завжди свіжі новини.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

Люблю читати про успіхи переяславців. Із задоволенням дізналася про перемоги 10-річної співачки Валерії Христюк. Зацікавили публікації про повернення Переяславу історичної назви. Як правило, перечитую газету від першої до останньої сторінки. Люблю «Містечкові історії», вони піднімають мені настрій.

  1. Які зауваження та пропозиції хотіли б висловити?

– Хочу подякувати всьому колективу редакції «Вісника Переяславщини» за хорошу газету. Хотілося, щоб вона виходила частіше – хоча б чотири рази на тиждень.

  1. Які проблеми Вас особисто турбують останнім часом?

– Мені здається, що в Переяславі мало розваг. Не ресторанів із спиртним, а культурних закладів. Добре, що з’явився 3D-кінотеатр. На День Валентина ми з чоловіком переглянули там фільм «Титанік». Куди ще можна піти?

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.