Світлана Тетеря: Поки йде війна на сході нашої країни, усі особисті негаразди та переживання відходять на задній план

Світлана Тетеря

Світлана Тетеря

Світлана Тетеря, 46 років, жителька міста Переяслава (Київська область):

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Районка постійно була у нашій родині. Її завжди передплачували батьки. Тож із вашою газетою знайома уже понад 30 років. Із появою електронної версії газети в Інтернеті я стала надавати перевагу їй, а мама за традицією передплачує паперовий варіант.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Останнім часом у нашому місті відкривається багато виставок та проходять різноманітні мистецькі заходи, із задоволенням читаю про них. Такі публікації спонукають їх відвідати. Також до вподоби матеріали на тему патріотичного виховання. В наш такий непростий час вони обов’язково мають бути присутніми на сторінках газети.

  1. Які зауваження та пропозиції хотіли б висловити?

– Переяславська земля завжди була багатою на неординарні особистості. Хотілось, аби газета побільше писала саме про таких людей. Це і вчителі, за сприяння яких переяславські діти отримують на різноманітних фестивалях, конкурсах та олімпіадах призові місця, спортсмени, поети, музиканти, художники, науковці.

  1. Які проблеми особисто вас хвилюють останнім часом?

– Поки йде війна на сході нашої країни, усі особисті негаразди та переживання відходять на задній план. Хочеться єдиного – аби якомога скоріше в Україні настав мир, щоб всі ми могли спокійно покращувати своє життя.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.