Наші діти десять років вчать іноземну мову в школі, а розмовляти нею не можуть

Алiна Торопчина

Алiна Торопчина

Аліна Торопчина,  25 років, жителька міста Переяслава (Київська область):

– Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Раніше ми жили з дідусем і бабусею, і вони постійно передплачують «Вісник». Газету знаю з дитинства, а свідомо почала читати її з 14 років. Якийсь період ми з чоловіком жили у Луганську, але коли я приїжджала додому, обов’язково перечитувала періодику. А зараз дізнаюся новини із сайту «Вісника».

– Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Я працюю в дитячій академії, де навчаю дітей, починаючи з 3-річного віку, англійської мови. Тому мені запам’яталася стаття про Юлію Погуцу, яка відкрила в місті мовну школу. Взагалі я люблю читати про успіхи дітей, молоді. Пораділа за учнів-програмістів Хоцьківської школи, які стали призерами олімпіади з інформатики, вихованців музичної школи, які вдало виступили на конкурсі. Люблю читати публікації про подорожі, історії родин, які відсвяткували золоте весілля.

– Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити? 

– Незважаючи на те, що країна переживає важкі часи, ви даєте багато позитивних публікацій. Мені хочеться читати про успішних людей, гарні родини, досягнення наших земляків у спорті, мистецтві. Такі публікації надихають і вселяють віру в краще життя.

– Які проблеми особисто вас турбують останнім часом?

– Мене турбує, що наші діти десять років вчать іноземну мову в школі, а розмовляти нею не можуть. Як людина, захоплена своєю професією, намагаюся цю ситуацію виправити. Підбираю найкращі методики, аби діти, яких я навчаю, могли не тільки грамотно писати англійською, а й вільно нею спілкуватися.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.