Анастасія Ставицька: Я родом з Марківського району Луганської області

Анастасія Ставицька

Анастасія Ставицька

Анастасія Ставицька, 26 років, жителька міста Переяслава (Київська область):

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Вперше «Вісник Переяславщини» прочитала у 2006 році, коли приїхала вступати до педагогічного університету. Відтоді постійно переглядаю газету або в паперовому вигляді, або на сайті. Очевидно, я належу до тієї когорти людей, які не уявляють свого життя без читання. Керуюся принципом французького письменника і філософа Дені Дідро: якщо людина припиняє читати, вона перестає мислити.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Запам’яталися публікації про сучасні соціально-економічні та політичні проблеми у нашій державі. Наприклад, статті Ярослава Потапенка: «Сучасна Росія як «колективний Путін»: характеристика «мафіозної держави», де фашизм переміг», «Привид незавершеної революції досі бродить Україною» та ін. Подобаються також публікації про ювілеї, про перемоги місцевих колективів на різноманітних змаганнях, конкурсах, виставках. Обов’язково читаю рубрики «Ми запитали» та «День за днем».

  1. Які зауваження та пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Хотілось би бачити більше публікацій про визначних людей Переяславщини, оновлення інформації про музеї, дитячу сторінку, рубрику для молодих мам.

  1. Які проблеми особисто вас турбують останнім часом?

– Найголовніша проблема – неоголошена війна на сході країни. Я родом з Марківського району Луганської області. Тому найбільше мене турбує наше майбутнє, хочеться янайшвидшого припинення бойових дій і повернення до мирного життя. Боляче усвідомлювати, що зараз на війні втрачаємо багато молодих людей, які могли б змінити Україну на краще.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.