Микола Яковенко: А побажання в мене таке – щоб був ефект від ваших публікацій

Микола Яковенко

Микола Яковенко

Микола Яковенко, 80 років, житель міста Переяслава, Київська область

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– З 1963 року, коли повернувся в Переяслав після навчання в пожежно-технічному училищі та блукання Союзом. Жив при пожежній частині і передплачував туди газету.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Читаю від «корки до корки» своїм давнім способом – спочатку 1-3-ю сторінки, потім – кінець і закінчую середньою. Виділяти якість окремі матеріали не буду, скажу лише, що дуже люблю все про історію. А особливо цікавлюсь тим, що зачіпає людей «за живе» – тарифи, організація послуг населенню. Ось взяти останній номер – тут тобі і тарифи на воду зростають і «пічники» знову ожили.

  1. Які зауваження та побажання як читач хотіли б висловити?

– У мене двояке ставлення до фотографій у газеті. Розумію, вони прикрашають її, ілюструють подію. Але інколи буває, і шкода місця – може, краще було б поставити якусь інформацію? А побажання в мене таке – щоб був ефект від ваших публікацій. Хоча б, щоб на оглядах димоходів не заробляли невідомі «пічники», а хай би ці гроші пішли газовикам, може б, їхні послуги здешевилися б.

  1. Які проблеми останнім часом вас турбують?

– Оце ж і є проблеми. А в моєму віці турбує, звичайно ж, здоров’я. Тиск високий, то понижаю його роботою на городі та фізкультурою.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.