Сергій Івахно: “Ось урветься мій терпець, і я почну здавати цих ласих до чужого людей правоохоронцям”

Сергій Івахно

Сергій Івахно

Сергій ІВАХНО, 32 роки, житель міста

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Із самого дитинства – «районна» завжди була у нашому домі. Спочатку її передплачувала моя бабуся, потім – мама, а тепер – я. Чимало публікацій читаю ще й на вашому сайті. Більшість із них там з’являється до виходу чергового номеру газети.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Цього року минає 30 років від Чорнобильської катастрофи. У “Віснику” цій сумній події було присвячено чимало статей (ото вони усі й запам’яталися). А загалом у газеті оперативно подаються репортажі з усіх заходів, які проводяться у нашому місті й районі. Ще мені подобається, як Валентина Батрак описує концерти та життя відомих артистів, які у нас гастролюють. Так нещодавно на одному диханні я прочитав про “Лісапетний батальйон”.

  1. Які зауваження та побажання як читач хотіли б висловити?

– Хочу, щоб у “Віснику”, особливо у сезон, публікувалося побільше корисних порад щодо робіт на городі та в саду. Адже не в усіх є Інтернет, аби дізнатися нове у вирощуванні овочів та квітів. Я маю агрономічну освіту, тож покупцям свого магазину “Садівник” даю корисні поради з охотою.

  1. Які проблеми останнім часом вас турбують?

– Дай Боже, аби швидше настав мир та спокій у нашій країні. А ще хочеться, аби переяславці та гості нашого міста замість того, аби красти із клумб квіти, приєднувалися до благоустрою міста. Цієї весни із нашого квітника на Набережній біля магазину пропало багато декоративних рослин. Вже не одного крадія зафіксувала камера спостереження. Ось урветься мій терпець, і я почну здавати цих ласих до чужого людей правоохоронцям.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.