Жителі мікрорайону Андруші проти перейменування міста, побудови електростанції та протиправної діяльності керівництва ливарного цеху на заводі «Точмаш»

У неділю, 15 травня, за ініціативи депутата Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська обл.), Максима Іващенка відбулися збори жителів таких вулиць: Алексєєва, Дружби, Веселої, Комунарської, Озерної та Західної. В зборах взяли участь більше 30 мешканців.

В ході обговорення, громада мікрорайону «Андруші» висловила свої думки з приводу:

– перейменування міста Переяслав-Хмельницького на Переяслав;

– про будівництво електростанції на біомасі потужністю 5000 кВт за адресою вул. Героїв Дніпра, 38-а/1;

– про роботу котельні ТОВ «Металекс М» на території ПАТ «Завод «Точмаш», яка незаконно переплавляє алюміній і цим самим несе загрозу як для мікрорайону «Підварки», так і для всього міста;

– низьку напругу електромережі на території мікрорайону «Андруші».

Рішення жителів зборів вулиць Алексєєва, Дружби, Веселої, Комунарської, Озерної та Західної засвідчують наступне:

 1. Не перейменовувати Переяслав-Хмельницький, допоки не буде масових звернень громадян міста, які хочуть цього перейменування;
 2. Заборонити будівництво електростанції;
 3. Заборонити переплавку алюмінію на території «Точмашу»;
 4. Змусити ПАТ «Київобленерго» Переяслав-Хмельницький районний підрозділ встановити новий трансформатор (№ 483, лінія 1), що забезпечить належне електропостачання нашого мікрорайону.

Оксана Луцик, помічник депутата міської ради Максима Іващенка

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 Comments до “Жителі мікрорайону Андруші проти перейменування міста, побудови електростанції та протиправної діяльності керівництва ливарного цеху на заводі «Точмаш»”

 1. ddd_ee сказав:

  Прочитавши коменти, зразу на думку прийшло “На городі бузина, а в Києві дядько” або “Причому тут поліція, як грім порося вбив”.. Помічник депутата виклав думку жителів, а тут навішали ярликів на М.Іващенка, як на собаку бліх. Не знаю особисто Іващенка, але хочеться так і сказати “тримайся, брате, напевно ти все правильно робиш” .

 2. olga1995 сказав:

  Як гарно лягає Іващенко під Пироговського вже соромиться що він депутат від Об’єднання «Самопоміч».
  Риги в минулому не забулися як підкормлювали Максима:
  “18 жовтня 2012 року Київська обласна молодіжна громадська рада разом з молодіжною громадською організацією «Студконцерт» за підтримки Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної організації Партії регіонів провели церемонію нагородження переможців молодіжної акції «Молода людина року».
  Можемо привітати студента 4 курсу історичного ф-ту, першого заступника голови Студентської ради ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди» Іващенка Максима Миколайовича з перемогою в номінації «Студент року».” http://studrada.in.ua/novyny/193-student-roku-2012.html
  Гідне виховання регіоналів, а Максим засланий козачок від “Молоді Регіони” в міській раді.

  • Kaminь сказав:

   Ольга, так дійсно, М.М. Іващенко створює “громадську думку” до чергової 14 сесії міської ради, яка відбудеться 26 травня 2016 року.
   Якщо прочитати ЗВЕРНЕННЯ ДЕПУТАТІВ ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДО ГРОМАДИ МІСТА, ДЕПУТАТСЬКОГО КОРПУСУ ТА МІСЬКОГО ГОЛОВИ http://vk.com/pereyaslav908?w=wall-37741598_122816 проти міського голови “шиється справа білими нитками”.
   Суть проста – завалити Т.В. Костіна, посадити П.П. Бочаріна та на дострокових виборах обрати “ручного” Ю.С. Шинкаря.
   На минулих виборах 25 жовтня 2016 року Т.В. Костін набрав 6603 голосів виборців, а депутат міської ради від ВО “Батьківщина” В.О. Вовк 20 голосів http://visnik-press.com.ua/?p=43487.
   До кого довіри більше у жителів міста до випадкових депутатів чи до всенароднообраного міського голови?

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar