Я і «Вісник». Читацький клуб

Олександр Лесик, 42 роки, житель місталесик
1. Скільки років ви читаєте нашу газету?
– Я б сказав, що усе свідоме життя, років з дванадцяти, коли газета ще називалася «Комуністична праця». Зараз читаю і паперовий варіант, і  слідкую за оновленнями на сайті «Вісника», це дуже зручно і сучасно.
2. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?
–  Матеріал про презентацію книги Ярослава Потапенка. Завжди відзначаю і публікації, які, на мою думку, уособлюють душу вашої газети – це розповіді про різних людей міста і району. А ще завжди читаю містечкові історії. Про них, звичайно, кажуть різне, але мені особисто вони подобаються, бо я завжди намагаються в кожній історії вгадати, про кого вона могла бути написана або шукаю схожі моменти з життя якихось знайомих.
3. Які зауваження та побажання як читач хотіли б висловити?
– Як депутат завжди переймаюся суспільно важливими, резонансними подіями в місті, звісно, оцінюю їх як зацікавлена особа. А ось журналістам «Вісника», на мою думку, в деяких ситуаціях не вистачає об’єктивності для всебічного і неупередженого висвітлення теми.  З останніх публікацій, то щодо будівництва ТЕЦ, вважаю, занадто лояльний підхід, а в історії з «Металексом», бачу переважно демонстрацію думки влади. Хотілося б побільше оцінок і думок усіх учасників процесу, коментарів простих людей, щоб читач з цієї інформації міг сам робити висновки.
4. Які проблеми останнім часом вас турбують?
– Наступного року мій син Валентин закінчує школу, тому готуємося до майбутнього вступу до вишу. Це непросте завдання: який напрямок освіти вибрати, який заклад. Це дуже важливо, щоб навчання зацікавило, а майбутня професія була практичною і в радість.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

5 Comments до “Я і «Вісник». Читацький клуб”

 1. Lesik Oleksandr сказав:

  Шановний borod, посвоєму приємно що Ви слідкуєте за виборчим процесом і розумієтесь у ньому на 100%. Щодо слів “депутат” – то редакція сама надасть свої коментарі, а свідомі люди розуміють що слово “депутат” я не говорив і це маленька неточність з боку редакції. Щодо вотуму довіри виборців – то раджу подивитися від якої команди я балотувався і яку виборчу компанію я очолював. Якщо Вам ще не зрозуміло – то я очольовав виборчий процес команди “Простих людей”. Ми єдині хто йшов в місто і район однією командою і єдині по області хто пройшли одночасно по місту і району (3 і 2 чоловіки відповідно), кандидат на міського голову набрав другий результат. Щодо члену виконкому – то Ви краще не ховайтеся за ніком, а прийдіть на виконком і побачте мою присутність та доцільність перебування у виконкомі. Якщо Ви, виключно Ви, скажете що не доцільне моє перебування – я складу повноваження члена.

  П.С. Дякую за увагу до моєї персони! З повагою, Олександр Лесик
  (в будь якому випадку, звертаєтеся за безкоштовними консультаціями т.066 172-0-999)

  • borod сказав:

   Шановний Олександр Миколайович, зовсім не складно будь-кому минулої осені слідкувати за виборчим процесом на місцевих виборах в Переяславі-Хмельницькому, людям які мають доступ до мережі Інтернет. Сайти газети чи ЦВК, для таких цікавих, як я широко і прозоро висвітлювали виборчий процес. У мене до Вас як екс-депутата до роботи в міській раді претензій немає, навпаки, Ви маєте найвищий відсоток присутності та відвідування сесій міської ради та виконкому, єдиний депутат який відзвітувався перед виборцями (про це я також дізнався з сайту газети). Ви знаний в місті як досвідчений економіст та громадський діяч. Я вважаю Ваше перебування членом виконкому доцільне, хто як не такі розумні люди мають бути у виконавчих органах самоврядування міста. Але не озброєним оком видно, що ваша команда є непримиримою опозицією до діючого міського голови. В Переяславі-Хмельницькому ходять вперті чутки, що на майбутніх виборах старости громади ваша команда ПП “Прості люди” буде підтримувати “ляшківця”, депутата міської ради Шинкаря Юрія Сергійовича. Спростуйте чи підтвердіть цю чутку.
   P.s. Олександр Миколайович, інтерактивне спілкування заперечує використання ідентифікаційних даних (імен, прізвищ, адрес, телефонів і т.п.) http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/2297-17

   • Lesik Oleksandr сказав:

    Наша команда не є непримеренною опозицією до діючого міського голови. Те що ми критикуємо чи акцентуємо на помилки – не можна назвати непримеренною опозицією. У нас в багатьох випадках просто є свій погляд і своя позиція, які відрізняються від міського голови. Але на відміну від голови, ми погоджуємося з власними неточностями чи помилками і дослуховуємося до порад фахівців. Окрім того, ми часто цитуємо вислів великих:”Критикуєш – пропонуй, пропонуєш – роби, не робиш і не пропонуєш – не критикуй”. Саме з такими слоганами ми намагаємося діяти. Не все вдається так як хотілося, проте в переважній частині випадків виходить саме так як і прогнозувала команда. Щодо підтримки депутата Шинкаря Ю.С., як кандидата на старосту – то можу Вас запевнити, що дане питання в команді взагалі не розглядувалося. Адже потрібно зважити яка конфігурація громади буде, які кандидати взагалі будуть і з якими програмами і т.д. Врешті решт в команді можливо будуть кандидати на старосту, які зважаться на такий крок, розуміючи, яку тяжку ношу потрібно нести. Чутки від того й чутки, що базуються на припущеннях. До нашої приймальні навідуються багато депутатів і Шинкар Ю.С., так само як і приміщення міської ради відвідує нас найчастіше. Можливо саме тому і виникла хибна думка чи враження. Взагалі, хочу відмітити наступне – поділ депутатів за партійними ознаками – абсолютно умовний. Вдалого тижня Вам!

 2. borod сказав:

  Адміністратор сайту не уважний.
  З представлення О.М. Лесика видалив “депутат міської ради”, а в третьому запитанні не побачив “– Як депутат завжди переймаюся суспільно важливими, резонансними подіями в місті, звісно, оцінюю їх як зацікавлена особа.”
  На минулорічних місцевих виборах Лесик отримав вотум довіри виборців аж у 10 голосів http://visnik-press.com.ua/?p=43487.
  Дивно що депутати міської ради його обрали членом виконкому, а це більше ніж 10 голосів підтримки виборців http://visnik-press.com.ua/?p=47036.

 3. borod сказав:

  Хіба Олександр Лесик депутат міської ради?
  На сайті міської ради його в списку немає. http://phm.gov.ua/m%D1%96ska-rada/deputati

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar