“Знайти на березі Дніпра чисту місцину для відпочинку дуже складно”

2 1465Людмила Ревенко, 45 років, начальник відділення зв’язку села Стовп’яги

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Порівняно небагато. Справа в тім, що тривалий час я жила і працювала в Києві. А як з’явилася для мене робота у Стовп’ягах, де жила моя, на жаль, вже покійна мама, то я переїхала сюди на постійне місце проживання. Зараз кожен свіжий номер районки беру до рук найпершою серед моїх односельців, оскільки працюю на пошті і приймаю періодику. Найперше, що читаю у «Віснику», це публікації на кольорових сторінках.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Із задоволенням прочитала публікації про відзначення державних і релігійних свят, яких оце було чимало. Цікаво та змістовно цьогоріч придумали відзначати двадцяту річницю Дня Конституції. Завжди цієї пори у вашій газеті вміщуються публікації про зустрічі випускників. А ще мені запам’ятався репортаж Володимира Набока до Дня медичного працівника. А саме, як він описав роботу медиків екстреної допомоги.

  1. Які зауваження та побажання як читач хотіли б висловити?

– Літо – пора розваг та дозвілля, а журналісти мало пишуть про те, чим займаються діти на канікулах, та де і як відпочиває молодь міста і району вечірньої пори.

  1. Які проблеми вас особисто турбують останнім часом?

– Як таких проблем особисто у мене немає. А ось захаращений відпочивальниками берег Дніпра мене дуже турбує. Зараз знайти там чисту місцину для відпочинку дуже складно. А ось якби штрафували тих, хто не прибирає за собою, то, може, було б чистіше не лише біля водойми, а й у місті загалом.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.