Валентина Усик: “Вісник Переяславщини” – це приклад для інших друкованих видань”

Валентина Усик

Валентина Усик

Валентина Усик, 44 роки, начальник відділу культури Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– У нашому домі завжди є “Вісник”. Батьки передплачували, тепер – і я. Пам’ятаю газету з раннього дитинства, тоді вона називалася “Комуністична праця”. Між іншим, я з бабусею навіть вчила букви по газеті. Усвідомлено почала читати з 14 років.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Найпершими читаю публікації, які стосуються культурного життя в районі. Дуже люблю публікації ваших журналістів про подорожі. З останнього номера відзначу статтю про веломандрівку Миколи Богатиря разом з учасниками проекту “Вишиваний шлях” та про екопростір “Тетерівський кіш”. Ми хочемо розвивати зелений туризм у районі, тому такі теми нам цікаві. Взагалі цікавлюся всім, що відбувається в селах району.

  1. Які зауваження та побажання як читач хотіли б висловити?

– Хочеться, щоб у газеті було побільше молодіжної тематики. Молоді люди креативні, мають безліч цікавих ідей, у них є чому повчитися. Треба їх всіляко підтримувати, і на сторінках газети також. А взагалі “Вісник” – це приклад для інших друкованих ЗМІ. Я сама чула, як голова Березанської міської ради на сесії сказав, що у них має бути така газета, як “Вісник Переяславщини”. Мені подобається не тільки видання, а і його колектив, з яким дуже приємно співпрацювати.

  1. Які проблеми останнім часом вас турбують?

– У мене звичайні життєві турботи. Почалася відпустка, планую відпочити, оздоровити дітей. А ще займаюся підготовкою до Дня Незалежності України, хочеться, щоб це свято було гарним і цікавим.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar