Наталія Петровська: “Намагаюся не звертати уваги на негаразди. І всім раджу бути позитивними і веселими!”

Наталія Петровська2Наталія Петровська, 22 роки, жителька міста, працівник центру соціального захисту пенсіонерів та інвалідів

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Не можу сказати, що раніше постійно читала «Вісник». Але в останні кілька років ознайомлююся з кожним випуском. Ваші журналісти намагаються завжди бути в курсі подій, як місцевих, так і обласних, і інформують про це своїх читачів. Публікації з газети допомагають мені у роботі та й взагалі у житті.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Не можу виділити якусь одну, адже всі статті досить різноманітні і по-своєму цікаві. Але насамперед, відкриваючи газету, я читаю статті про спорт, а точніше, про футбол. Зараз саме проводяться районні та обласні турніри, тож я з неабиякою цікавістю слідкую за ними. Враховуючи, що в цих змаганнях бере участь мій старший брат, інакше й бути не може.

  1. Які зауваження та побажання як читач хотіли б висловити?

– Ваша газета є дуже цікавою і корисною як для молоді, так і для літніх людей. Всі зауваження, які висловлювали читачі раніше, ви врахували і виправили. Отож більше нічого не можу додати, окрім того, як побажати колективу «Вісника» нових вдячних читачів.

  1. Які проблеми останнім часом вас турбують?

– Проблеми… Які проблеми можуть бути у мої 22 роки? Як і у всіх людей, в мене є звичайні життєві турботи. Наразі весь мій час займає робота, тому намагаюсь не звертати уваги на інші негаразди. І всім раджу бути позитивними і веселими!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.