“Вісник” – гордість нашого району та приклад для інших”

Катерина Степанчук

Катерина Степанчук

Катерина Степанчук, 27 років, головний спеціаліст відділу організаційно-правового забезпечення та аналітики районної ради

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Газета завжди була у будинку моєї бабусі Каті, яка мешкає в Ковалині. Тож коли приїжджаємо в гості в п’ятницю, обов’язково перечитуємо «Вісник». Протягом тижня слідкую за новинами на сайті, та все ж це не замінює насолоду від читання паперового варіанту.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Оскільки працюю в районній раді, передусім цікавлюся новинами та проблемами жителів району. А взагалі із задоволенням читаю всі статті – з першої до останньої сторінки.

  1. Які зауваження ви як читач хотіли б висловити?

– «Вісник Переяславщини» – гордість нашого району та приклад для інших. Команда професіоналів двічі на тиждень радує нас якісним матеріалом. Валентина Батрак в багатьох статтях проводить справжні журналістські розслідування, це і діяльність газового господарства, вирубка лісосмуг, Олена Матвієнко майстерно описує історії життя простих людей, Володимир Набок та Валерій Шкребтієнко своїми публікаціями ніби переносять на місце подій. Дуже цікаво слідкувати за професійним зростанням молодих журналістів. Так що можу побажати тільки успіхів.

  1. Які проблеми вас особисто турбують останнім часом?

– Маю доньку-першокласницю, яка навчається у сьомій школі, тож зараз ми поринули у шкільне життя. Дуже актуальною для нас була стаття про те, як і де краще зібрати дитину до школи. Її написала Олена Матвієнко у серпні.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.