На Київщині крадії лізуть у квартири, будинки, магазини…

17 жовтня зловмисники, пошкодивши вікна будинку, який належить переяславцю В.В. і знаходиться на вул. Маяковського (м. Переяслав-Хмельницький Київська обл.)

Крадій

Крадій

пробралися до середини приміщення і винесли звідти ноутбук “Асус”, фотоапарат “Олімпус” та грошові кошти.

Цього ж дня невідомі проникли до гаражу громадянки С.О., яка мешкає у місті на вул. Ломоносова, і поцупили звідти алюмінієвий посуд та інші особисті речі господарки.

Також того дня злодії побували у магазині “Вербиченька, що в Стовп’ягах на вул. Кавказька, де вкрали грошові кошти та спиртні напої. Про це повідомив громадянин Ф.А.

19 жовтня зловмисники пробралися на територію ПП “Мукаракбуд”, що в Єрківцях, і викрали звідти робоче обладнання та електроприлади. Ця інформація надійшла від директора цього підприємства.

20 жовтня хтось проник до квартири громадянки М.С., яка мешкає на міській вулиці Б. Хмельницького, і поцупив звідти золоті вироби.

22 жовтня крадії, пошкодивши замок вхідних дверей будинку жителя Дем’янець (він мешкає на вул. Партизанська), проникли до середини і винесли звідти телевізор “Самсунг”, автоклав та будівельні матеріали.

24 жовтня із помешкання переяславки К.Л., що на вул. Києвобрамській у місті, зникли грошові кошти.

За цими фактами розпочаті кримінальні провадження.

За повідомленням Переяслав-Хмельницького міського відділу міліції

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar