У Переяслав-Хмельницький прийшов третій гуманітарний вантаж з Німеччини

Третій гуманітарний вантаж прибув

Третій гуманітарний вантаж прибув

1 листопада Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів (Київщина) отримав третій гуманітарний вантаж з Німеччини. Його підготував керівник сервісного центру з обслуговування людей літнього віку (Мальтійська служба допомоги) Олівер Браун з Магдебурга, який співпрацює з Переяслав-Хмельницьким відділенням МГО “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” і підтримує їхні проекти.

Два автомобілі привезли гуманітарний вантаж вагою понад 10 тонн. Центр соціального захисту отримав багатофункціональні ліжка для лежачих хворих, інвалідні візки, меблі, речі медичного призначення та багато іншого.

Олівер Браун взяв участь у розвантаженні вантажу

Олівер Браун взяв участь у розвантаженні вантажу

За день до прибуття вантажу Олівер Браун у складі німецької делегації приїхав до Переяслава-Хмельницького.  Серед іноземних гостей – науковці та студенти  університету Магдебург-Стендаль. Уже багато років між цим навчальним закладом та переяславським педуніверситетом існує співпраця.

Олівер Браун особисто взяв участь у розвантаженні автомобілів з гуманітарним вантажем.

Після цього гості з Німеччини зустрілися з ректором педуніверситету Віктором Коцуром та студентами. Наступного дня вони побували на прийомі в міського голови Тараса Костіна.

У рамках візиту німецька делегація планує відвідати Київ.

Інф. “ВП”

Фото Юлії Строчинської

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.