“Якщо баки переповнені, навіть маленький вітерець розносить сміття куди попало”

%d0%b7%d0%be%d0%b1%d1%80%d0%b0%d0%b6%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8f-007Ганна Цибуля, 64 роки, двірник ВУЖКГ

  1. З якого часу читаєте нашу газету?

– Знаю газету з 1970-х, коли переселилася з рідної Черкащини. Передплачувала періодами, а оце останні два роки – постійно, передплачую відразу на півроку. Це я вдруге потрапляю в газету: перший раз, коли в 1970-х була в декреті, взялися з мамою сапати буряки, і я зуміла за один день просапати 32 сотки. І ото драбівська районка вмістила моє фото – в косинці, із сапою в руках.

  1. Які публікації останнім часом запам’яталися?

– Мене цікавить усе, а найперше – всі новини: і міські, і в селах. Люблю читати про різні поїздки журналістів, особливо Україною, приємно, що в нас є багато по-справжньому цікавих місць. Останні такі розповіді були про Диканьку і Опішне. Коли читаю містечкові історії, стараюся чи сама, чи в розмові зі знайомими (а в мене їх самі розумієте, дуже багато), вгадати, про кого мова.

  1. Які побажання як читач хотіли б висловити?

– Зараз популярні реформи, проводять їх і у нас – ЖЕКи будуть ліквідовувати. Отож хочеться, щоб більше друкували роз’яснень, хто буде обслуговувати багатоквартирні будинки, якщо ОСББ не створено?

  1. Які особисті проблеми вас турбують останнім часом?

– Вони пов’язані з роботою. На жаль, немає твердого графіку вивезення побутових відходів. І якщо баки переповнені, навіть маленький вітерець розносить сміття куди попало – і людям неприємно, і мені зайвий клопіт.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.