Завжди ставлю “Вісник Переяславщини” за приклад у себе на Житомирщині

Максим Левченко

Максим Левченко

Максим Левченко, 20 років, студент історичного факультету Переяслав-Хмельницького ДПУ імені Г. Сковороди

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Я родом з міста Коростень Житомирської області. “Вісник” читаю, відколи навчаюсь в педуніверситеті, це вже четвертий рік. Газету передплачує жінка, у якої я винаймаю житло. Також переглядаю ваш сайт.

  1. Які публікації останнім часом вам запам’яталися?

– Сподобалися інтерв’ю з Оксаною Божнюк, де вона розповіла про своє перебування в США, репортаж Володимира Набока “Люди, які живуть між миром та війною”, цікаво було почитати в останньому номері спогади жителів Переяславщини про Голодомор. Люблю читати містечкові історії, бо і сам час від часу пишу оповідки.

  1. Які зауваження як читач хотіли б висловити?

– “Вісник” має свій стиль, який подобається мені як читачу і відповідає всім моїм запитам та інтересам. Завжди ставлю його за приклад у себе на Житомирщині, бо там більшість газет є простим звітом про діяльність влади із вставками реклами. Часто видання навіть не мають власних матеріалів, сліпо передруковуючи прес-релізи, які їм за тиждень надсилають на пошту. Тому бажаю “Віснику” і надалі тримати марку, рости, бути об’єктивним і креативним у висвітленні подій.

  1. Які проблеми вас особисто турбують останнім часом?

–  Як студента те, що починається сесія, яка несе відповідні клопоти та багато роботи. Як українця, – що й досі не закінчується конфлікт на Сході,  гинуть українські хлопці. Хвилює, що оновлена верхівка влади не відповідає запитам українців. Не хочу, аби суспільство знову вибухнуло і пролилось ще більше крові, ніж було до того.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar