При розгляді бюджетних питань депутати продемонстрували одностайність

29 грудня відбулося друге пленарне засідання 12 сесії Переяслав-Хмельницької районної ради, участь у якому взяли 27 депутатів із 34 обраних. Головував заступник голови ради Іван Бугаєнко.
Депутати зібралися обговорити винятково питання бюджету – внесення змін до рішення Переяслав-Хмельницької районної ради VІІ скликання від 15.01.2016 р. №31-6-VІI «Про районний бюджет Переяслав-Хмельницького району на 2016 рік (у новій редакції)» (із наступними змінами) та додатків до нього та внесення змін до районного бюджету Переяслав-Хмельницького району на 2017 рік, який затвердили 22 грудня 2016 року. Доповідала начальник управління фінансів РДА Віра Куделя. Внести зміни до бюджету 2016 року необхідно було для прийняття фінансування з бюджетів вищих рівнів. Це – субвенції з державного бюджету на надання пільг та житлових субсидій на суму 4 млн гривень.
Оскільки за день до цього в офіційному виданні Верховної Ради України «Голос України» було оприлюднено Державний бюджет на 2017 рік, то районний бюджет на 2017 рік необхідно було привести у відповідність до Закону України «Про Державний бюджет на 2017 рік» у частині видатків на освіту – їх збільшено на 19,5 тис. гривень.
Обидва рішення були підтримані депутатами одноголосно. Оскільки лишилося ще два питання, які планувалося розглянути на 12 сесії (звіт голови РДА та внесення змін до програми відзначення свят), Іван Бугаєнко сесію не закривав. На початку 2017-го планується провести третє пленарне засідання.

Катерина Степанчук, спеціально для «Вісника»

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.