Звернення міського голови Тараса Костіна до громади міста Переяслава-Хмельницького

IMG_3714З метою забезпечення прозорості та відкритості роботи Переяслав-Хмельницької міської ради та її виконавчих органів, з 31 січня 2017 року будуть проведені громадські слухання, на яких я, як міський голова, прозвітую перед вами про роботу виконавчого комітету за 2016 рік.
Під час громадських слухань планується заслухати звіти депутатів міської ради про проведену роботу на закріплених округах.
Якщо у вас є запитання чи пропозиції, які б ви хотіли обговорити на громадських слуханнях, прошу заздалегідь подати їх у письмовій формі до 30 січня 2017 року в Центр надання адміністративних послуг Переяслав-Хмельницької міської ради або на електронну пошту org_perh@ukr.net
За довідками з питань організації та проведення громадських слухань звертайтеся до організаційного відділу виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради (головний спеціаліст з питань внутрішньої політики Ірина Володимирівна Арсеньєва, тел. (04567) 5-16-68).
З повагою, міський голова Т.В. Костін

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Звернення міського голови Тараса Костіна до громади міста Переяслава-Хмельницького”

  1. oleg22x сказав:

    Кому свято, а кому холод. Ось так ЖЕК привітав мешканців будинку, що проживають пр вул. Шевченка,50 на новорічні свята. Вже другий день частина жителів цього будинку замерзають. Ні ЖЕК, ні міська рада (куди жителі будинку багато разів звертались) не хочуть обігріти дорослих та дітей які проживають в цьому будинку.
    На всі звернення одна відповідь — у Вас там все в нормі, спускайте повітря. Навіть присилали майстрів, але від цього тепліше не стало. Батареї остаються холодні.
    У своєму виступі по телебаченню прем”єр-міністр України сказав про те, що коли температура повітря в квартирах менше 18 градусів то потрібно міняти керівників. Може і справді потрібно прислухатися до цих слів і прийняти таке рішення.
    Може після заміни горе-керівників в нашому місті перестануть падати ялинки, появиться тепло в квартирах, завжди буде вода.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.