Учні з Переяслава-Хмельницького відправили свої малюнки в Японію

"Мій тато – мій захисник". Настя Тулупова

“Мій тато – мій захисник”. Настя Тулупова

Японська префектура Канагава раз у два роки проводить міжнародний конкурс дитячого малюнка. Організатори зазначають, що він допомагає дітям сформувати уявлення про різноманітність побуту і культурних традицій жителів різних куточків планети. Вік учасників – від 4 до 15 років.

У цьому році до конкурсу залучилися й учні Переяслав-Хмельницької школи №2 (Київщина). Це вихованці гуртка “Натхнення” Олександра Попович, Катерина Хмельницька, Анастасія Тулупова (усі 6 клас), Діана Іваненко (2 клас) та Поліна Корнієнко (1 клас). Підготувала учнів керівник гуртка Євгенія Демченко.

«Мої батьки щасливі, коли я танцюю». Поліна Корнієнко

«Мої батьки щасливі, коли я танцюю». Поліна Корнієнко

– Мета конкурсу – показати своєрідність життя в різних країнах світу. Тому дівчатка у своїх малюнках зобразили те, як вони зараз живуть, що їх оточує і хвилює, – каже наставниця гуртківців. – Наприклад, батько Насті Тулупової зараз служить у зоні АТО. Дівчинка намалювала, як вона зустрічає тата, який повернувся додому. А Поліна Корнієнко не тільки малює, а й займається танцями. Вона зобразила, як тато, мама і маленький братик спостерігають за її виступом на центральній площі міста.

Євгенія Демченко зазначає, що вихованці гуртка “Натхнення” в цьому навчальному році вже подали роботи (і не лише малюнки) на чотири конкурси. Зараз готуються до міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя» і конкурсу дитячого малюнка “Охорона праці очима дітей”.

«Я на конкурсі». Діана Іваненко

«Я на конкурсі». Діана Іваненко

За її словами, підготувати роботи для Японії було найскладніше.

– Спочатку ми відправили електронною поштою заявки на участь у конкурсі англійською мовою, – розповідає вона. – Заповнили анкети, до кожного малюнку зробили підпис і опис. І це теж англійською. У цьому нам допомогли вчителі англійської мови з нашої школи. Анкети і малюнки відправили листом у Японію. Це коштувало 300 гривень. Половину суми надала школа.

Конкурсні роботи журі розгляне у кінці січня. До кінця березня обіцяють повідомити всіх авторів, малюнки яких пройшли конкурсний відбір. Церемонія нагородження лауреатів відбудеться орієнтовно в липні, а виставка дитячих робіт триватиме в одному з виставкових центрів Кангави до кінця серпня.

Юлія Строчинська

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.