Сьогодні півтори сотні переяславських випускників в університеті Поплавського

Сьогодні, 25 січня, з самого ранку біля Борисоглібської площі у Переяславі-Хмельницькому (Київська область) увагуИзображение 1393 привертала велика кількість молоді та цілий ряд припаркованих автобусів. Виявилося, що це цьогорічні випускники шкіл міста зібралися до Києва на профорієнтаційний захід.

Як сказала Тетяна Нечипоренко (34 роки), головний спеціаліст міського відділу освіти, вже через кілька місяців близько 150 хлопців та дівчат закінчать навчання у школах. Щоб зорієнтуватися у виборі майбутніх професій, сьогодні на день відкритих дверей їх запросив столичний університет культури і мистецтва, де ректором добре відомий в Україні Михайло Поплавський.

Такі поїздки випускників всієї області цей навчальний заклад організовує вже протягом 5-6 останніх років. Але, якщо раніше діти зі своїми старшими наставниками по черзі їздили з окремих шкіл, то цього разу університет запросив всіх разом з усього міста. Своїм коштом цей навчальний заклад оплатить автобуси для поїздки, а у програмі відвідання і знайомство з вишем, і різні цікаві конкурси, обід тощо.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.