Анна Скляренко: “Мій тато збирав вирізки з газети про творче життя Переяславщини”

Анна Скляренко. Фото з соціальної мережі

Анна Скляренко. Фото з соціальної мережі “Вконтакте”

Анна Скляренко, 25 років, в.о. начальника відділу культури Переяслав-Хмельницької РДА

1. Скільки років Ви читаєте нашу газету?

– З “Вісником” знайома давно. Раніше газету передплачували батьки. А бабуся з районкою ніколи не розлучається. Я здебільшого читаю публікації на сайті “Вісника”. Часто використовую їх у своїй роботі.

2. Які з останніх публікацій Вам запам’яталися?

– Мабуть, все своє свідоме життя найбільше цікавилася новинами культури. Ще змалечку спостерігала, як мій татко, працюючи в Улянівському будинку культури, збирав вирізки з газети про творче життя Переяславщини до спеціального альбому. А тепер і я працюю у цій сфері, і пріоритетною для мене є саме ця тематика.

З останніх запам’яталися публікації про ансамбль духовної пісні під керівництвом Анатолія Євсевського і про вечір авторської пісні “Музичний квартирник”. Шкода, що сама не змогла побувати на цих заходах. Люблю вашу рубрику “Уроки української”, вона повчальна, допомагає мені в спілкуванні і в роботі. Із задоволенням читаю містечкові історії.

3. Які зауваження як читач хотіли б висловити?

– Зауважень немає, адже газета насправді цікава. Але якщо вже “мед ложкою”, то таланти нашого краю заслуговують, щоб результати їхньої творчості висвітлювали на розвороті газети, в кольорі, та ще й на першу сторінку! Жартую, хоча ні – нам справді є чим пишатися!

4. Що вас особисто хвилює останнім часом?

– Короткий світловий день, ну зовсім нічого не поспіваю. А якщо серйозно, то, мабуть, як і у кожного українця, питання миру та єдності України і нашого народу.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.