Чому частину території біля автовокзалу обнесли парканом?

До редакції “Вісника” звернувся житель Переяслава-Хмельницького (Київщина) Олександр Журило (29 років). Він поцікавився, що будуватиметься біля приміщення міського автовокзалу?

Як відомо, в понеділок частину привокзальної території, де зазвичай стояли таксі, обнесли парканом. Відтепер таксисти паркуються на тротуарі, а перехожі змушені обходити конструкцію  проїжджою частиною.

Тротуару для перехожих не залишилося

Тротуару для перехожих не залишилося

У “Віснику” за 13 січня ми писали про результати засідання виконкому Переяслав-Хмельницької міської ради від 28 грудня минулого року. Під час засідання Володимир Канна (керівник ТОВ “Переяславтранссервіс”) попросив дозволу на встановлення чотирьох зблокованих тимчасових споруд (ТС) для провадження підприємницької діяльності (а саме обслуговування пасажирів)  на орендованій земельній ділянці на вулиці Б.Хмельницького, 102. Йдеться про місце біля приміщення автовокзалу, яке зараз загороджене.

Тротуару для перехожих не залишилося

На місці паркану збудуть чотири кіоски

Деякі учасники засідання виступали проти будівництва, адже кіоски можуть заважати проходу пасажирів та й площа автовокзалу не відповідає існуючим нормам про потребу паркувальних місць. Попри цю аргументацію після тривалого обговорення виконавчий комітет таки дав дозвіл на встановлення ТС.

Як зазначили у міському відділі архітектури, три тимчасові споруди займатимуть площу по 30 квадратних метрів кожна, а четверта – вісім квадратних метрів.

Проект привокзальної території

Проект привокзальної території, на якому видно тимчасові споруди

Інф. “ВП”

 

 

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

2 Comments до “Чому частину території біля автовокзалу обнесли парканом?”

  1. oleg22x сказав:

    Автовокзал перетворився в комерційний центр. Хто дозволив змінювати цільове призначення. Потрібно щоб всі автобуси відправлялись з одного місця а не розміщалися на зупинках міського транспорту.

  2. oleg22x сказав:

    Чи має право виконавчий коміткт міської ради надавати дозвіл на будівництво тимчасових споруд без погодження земельної комісії та сесії міської ради. Цікаво, на який термін надана оренда земедьної ділянки підприємству “Переяславтранссервіс” за адресою Б.Хмельницького, 102. Чому при наданні дозволу на будівництво попередньо не проводяться громадські слухання. Може думка жителів міста не важлива. Адже за кожний квадратний метр,що здає в оренду
    “Переяславтранссервіс” одержує 100 грн. А скільки міський бюджет одержує за оренду з одного квадратного метра. В цих діях просліджується корупційна складова. Мабуть хтось з місцевих посадовців одержує хабар.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.