Напівфабрикати ТМ “Єрмоліно” продаватимуться вже і в Переяславі

2 026Сьогодні, 1 лютого, у Переяславі-Хмельницькому (Київщина) відкрився магазин напівфабрикатів ТМ “Єрмоліно”. Ця торгова точка розташована у приміщенні автовокзалу з тильної сторони. Аби покупці відчули смакові якості цієї продукції, представники “Єрмоліно” пригощали усіх охочих готовими стравами. Дегустаційний столик вони поставили перед входом до крамниці.

У середині торгівельного закладу також було велелюдно. Адже купити порівняно недорогі заморожені котлети, шніцелі, голубці, тефтелі, вареники, пельмені, хінкалі, чебуреки, бендерики, млинчики з різними начинками виявили бажання не мало переяславців та гостей міста. 2 032Найдорожче, що реалізовується у цьому магазині, це котлети із курячої грудки, вітчини та твердого сиру в сухарях “кордон блю”. Їх 1 кг коштує 49,20 грн. А ось найдешевше тут коштують вареники з картоплею “знатні”. Їх вартість – 18,75 грн/кг.

– Продукція ТМ “Єрмоліно” виготовляється на заводі, який розташований в селі Чумаки на Дніпропетровщині. Цей товар добре відомий в багатьох містах  Україні вже понад 15 років. А тепер ми приїхали і в Переяслав. Ціни ж у нас не високі, бо напівфабрикати постачається у фірмові магазини безпосередньо із заводу, – сказала Олена Симчук, представник компанії “Єрмоліно”.

– Ціни народні, товар здобний, – жартуючи зазначає 78-річна покупчиня Ніна Пасічник. – Нарешті і в нашому місті з’явився магазин дешевої та смачної їжі.    

– Продукція “єрмоліно” і справді смачна та вигідна. Приміром із оцих котлет з печінки можна приготувати печінковий торт. Для цього потрібно розморозити 8-10 котлет, додати до них 2 яйця, 0,5 л молока і 2-3 столові ложки олії. Із цієї суміші спекти млинці і перемазати їх майонезом перемішаним з натертим на терці часником. Будете смакувати і пальчики облизувати, – посміхаючись сказала 50-річна продавчиня Олена Коленченко.

Олена МАТВІЄНКО

 

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.