В Переяславі збирають допомогу жителям Авдіївки

175239В Переяславі-Хмельницькому організували збір необхідних речей та продуктів для жителів Авдіївки, які потерпають від обстрілів. Про це на терміновій нараді в міській раді повідомив міський голова Тарас Костін.
– Через сильні обстріли та постійні атаки ворога сьогодні з Авдіївки евакуйовують тисячі людей – дітей і дорослих, позбавлених прихистку та нормальних умов для існування. Тому, як міський голова, закликаю всіх жителів Переяслава в допомозі в зборі речей для жителів Авдіївки. За інформацією наших волонтерів, підходить все – від одягу до продуктів харчування, засобів першої необхідності. Зібрану передачу відправимо, завтра 2 лютого. Давайте допоможемо разом тим, хто цього зараз так потребує, – додав міський голова. – Звертаюся до керівників підприємств та організацій, жителів міста за допомогою в придбанні паливно-мастильних матеріалів, генераторів, електрообігрівачів, керосинові лампи, свічки які міське самоврядування незабаром відвезе до Авдіївки.
Шановні жителі Переяслава! Тисячі авдіївців потребують тимчасового житла. Ті, хто має можливість надати прихисток евакуйованим, звертайтеся до міської ради.
Телефон для довідок: (04567) 5-15-68.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.