Не лише в Переяславі, а й Проскурові хочуть відмовитися від Хмельницького

“Ідея повернути Хмельницькому попередню назву зареєстрована в системі місцевих петицій.

ZRVswqwt_sAХмельничани просять повернути місту назву «Проскурів». Звернення з’явилося в системі єдиних місцевих петицій 10 лютого та протягом доби встигло зібрати вже 53 підписи.

«16 січня 1954 року сталася неоднозначна для нашого міста подія – керуючись радянським підходом до нашого минулого та фактично без згоди місцевих мешканців, Указом Президії Верховної Ради УРСР “на ознаменування історичної події – 300-річчя возз’єднання України з Росією і відзначаючи заслуги перед українським та російським народами видатного державного діяча і полководця Богдана Хмельницького” місто Проскурів було перейменовоне в Хмельницький. І це в той час, коли в Україні вже існувало та досі існує місто Переяслав-Хмельницький, назване на честь Богдана Хмельницького», — йдеться у тексті петиції.

Треба сказати, що не всі хочуть повернення старої назви. З цього приводу у соцмережах поки що хмельничани розгорнули такі суперечки, що переяславці відпочивають. Чого вартий лише такий коментар: “Сейчас ты хмельничанка, потом будешь. ——- просКУРВАчянка. Выбирай. Хотя ,если ты привыкла ,пожайлуста. Но мне не хочется ,что бы так называли моих детей. Курве —- привет!

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Не лише в Переяславі, а й Проскурові хочуть відмовитися від Хмельницького”

  1. Levin сказав:

    відмовитись хоче лише купка ІДІОТІВ, ЯКА ЗА ГРОЮ В “ІСТОРІЮ” НЕ БАЧАТЬ АБО НЕ ХОЧУТЬ БАЧИТИ ГЕНОЦИДУ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ, ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗАРАЗ. ТРИ РОКИ ГРАЄТЕСЬ В ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ, НАЗВИ, ЯРЛИКИ, ЛОЗУНГИ І Т.Д. ТОБТО В “ГРА В СЛОВА”. ЗА ЦІЄЮ ШИРМОЮ, ЖИДИ НИЩАТЬ ЛЮДЕЙ. ВСІ “ВОЖДІ” ТАК ЗВАНОЇ “РЕВОЛЮЦІЇ” ПОТРАПИЛИ НА ВИСОКІ ПОСАДИ. А ПРОСТИЙ ЛЮД – НА ФРОНТ. ВИ ЗАРАЗ “ДЕРЕБАНЕТЕ” КРАЇНУ ТА ВІДДАЄТЕ ЇЇ В РАБСТВО “ГОМІКАМ” ТА “КОНЧИТАМ” З ЄВРОПИ, А ПРОСТИЙ УКРАЇНЕЦЬ В ЦЕЙ ЧАС ВМИРАЄ НА ФРОНТІ, ЙОГО СІМЯ НЕ МОЖЕ ЗВЕСТИ КІНЦІ З КІНЦЯМИ. МОЖЕ ДОСИТЬ ЦЬОГО МАРАЗМУ??? ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ…

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar