“Вперше в історії Переяславщини. Адміністрація в дії. «Екси» зляться”

Юрій Бобровнік

Юрій Бобровнік

Перший заступник голови Переяслав-Хмельницької РДА Юрій Бобровнік розмістив на своїй сторінці у “Facebook” пост, у якому прозвітувався про роботу за 14 лютого.

“Сьогодні читав листа, якого написали Президентові депутати районної ради. Підписували його ті, хто на кожній сесії критикує Президента: Батьківщина, перефарбована Батьківщина у Гриценка, «екс-регіони» Аграрна партія, юні капліновці та радикальні свободівці. Суть листа наступна: з призначенням спершу Пряхіна, а потім і Бобровніка, в районі розпочалися відразу багато проблем, бо у них обох не було жодного дня державної служби. І, було б не погано, якби повернули професіонала екс-ригу Юрія Клименка. Стиль писання Юра-Іван-Катя).

Так чого ж досягли за ці місяці нові державні чиновники, без двадцятилітнього стажу роботи? Пару прикладів-фактів.

Найбільше коштів у 2016 році отримала освіта та Центральна районна лікарня. До речі, вперше в історії Переяславщини ЦРЛ отримала 8 мільйонів з районного бюджету. І Таміла Дубина, начальник відділу освіти, та головний лікар Володимир Якименко поставили свої підписи. Вони є депутатами. Звісно, їх галузі отримали найбільше грошей, але з приходом нової команди отримали і контроль від адміністрації за використання ними тих коштів. ))) А їм це не сподобалось.

Наприклад, тільки закупівля котла у Ковалині для школи, мала коштувати більше 170 тис. грн., а реально склала 73 тис. грн. Тоді начальник відділу освіти повідомила, що підключення котла коштуватиме 93 тис. грн. Тобто решту зекономлених коштів. ((( Прикрутити дві гайки до труби коштує 93 тис. грн.????? Дитячо-Юнацька спортивна школа, всі роки отримувала, лише фінансування на оплату пів ставок тренерам. А у 2016 році отримала, вперше в історії 60 тис. грн. на заходи і спорт інвентар. Вперше школи району отримали кошти з бюджету на спортивний інвентар. Вперше школи, хоч і в серпні, але отримали кошти на ремонти.

Звісно то їм не подобатиметься. Намагаються уникати прозорого контролю за їх діями. Діями головних розпорядників.

Сьогодні звітував Прем’єр-міністр України, який повідомив: в Україні протягом 2016 року було відкрито 25 тис. нових місць у дитячих садочках, при існуючій черзі у 70 тис. місць. Вперше за багато років восени 2016 року адміністрація, не без допомоги спонсорів та небайдужих громадян, відкрила два садочки в Горбанях та Студениках. А професіонали часів Януковича, без умов війни – нуль.

Професіонали часів Януковича закрили школу у Денисах та Помоклях. Ми не дивлячись на те, що дітей критично не вистачає в класах протягом 2016 року, не закрили жодної школи. Навпаки, сприяємо реконструкції школи в селі Переяславське та закупили нові шкільні меблі для дітей. Вперше школи району отримали пластикові вікна за кошти районного бюджету. Як наприклад у селах Соснова, Лецьки, Циблі. А директор школи із Соснової Анатолій Красуцький, депутат районної ради від Аграрної партії не голосує за звіт голови РДА. Вперше його заклад отримав на такі речі гроші.

Вперше в історії Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація обговорювала проект бюджету на 2017 рік із трудовими колективами району. Вперше в історії звіт голови РДА був публічно опублікований на сайті.

Вперше за всю історію Переяславщини в січні місяці Переяслав-Хмельницька районна державна адміністрація не має заборгованості по заробітній платі перед бюджетниками, немає боргів по комунальних послугах. Уявіть собі, вперше в історії. А професіонали – постійно її мали. Вже втретє публічно запитую у депутата Андрія Коркача: дай відповідь як то адміністрації вдалося зробити???? А підпис там твій теж стоїть під нашою типу не професійністю ???(

Вперше в історії Переяславщини найменше перевиконання сільського бюджету стартувало від 200 % і досягало 1000%. Сільські ради, вперше в історії, зустріли новий рік із зведеним бюджетом у майже 24 млн. грн. І, погодься Андрію, районна державна адміністрація 31 грудня 2016 року, ні копійки у них не забрала.

Вперше в історії Переяславщини адміністрація створила комісію із залученням правоохоронців, податківців для виявлення, розкриття схем із землею, які організували свого часу екс-професіонали. А депутати, виходить, проти роботи такої команди. З Вашого листа Президенту, виходить, все стабільно й нічого не потрібно шукати, виявляти і повертати у власність держави?

Роками переселити управління соціального захисту з аварійного приміщення екс-професіоналам не вдавалося, ми зробили те менш ніж за три місяці.

Так є проблеми з дорогами, але вони не вчора виникли. Варіанти вирішення їх я ще в грудні запропонував, так Ви вирішили повноваження забрати у мене, бо не дай Бог у нього вийде реалізувати. Ви так нічого й не зрозуміли, що на кожну вашу броню у мене є власний бронебійний”.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

6 Comments до ““Вперше в історії Переяславщини. Адміністрація в дії. «Екси» зляться””

 1. karina сказав:

  Шановна редакціє Вісника! Чому ви публікуєте пости, які не перевіряються на правдивість? Людина з хворими амбіціями публікує “шопопало” під соусом реформування? Я не прихильник ні Якименка з ЦРЛ, ні інших героїв публікацій у Бобровніка, але є якісь елементарні правила етики і т.д. Безумовно, що потрібно змінювати життя в країні і в район, але не з такими горе-реформаторами як Бобровнік, Дубина, Лукашевич та ін. Ми ж розвалимо те, що в нас є. Досить вестися на новітніх Швондерів!

 2. Levin сказав:

  З 2013 РОКУ ПРИЙШЛА НОВА ЕРА ПОЛІТИКИ – ВІРТУАЛЬНІ ПИСАКИ В ІНТЕРНЕТІ. ПОВНІСТЮ ВІДІРВАНІ ВІД СПРАВЖНЬОГО ЖИТТЯ.
  ЩО ДИВУВАТИСЯ, ЯКЩО В НАС І ПРИЗИДЕНТ І МІНІСТРИ ЗВІТУЮТЬСЯ В ІНТЕРНЕТІ. ТЕ ЩО У ВАС ТАК БАГАТО ПІДПИСНИКІВ, НІЧОГО НЕ ЗНАЧИТЬ. ОСКІЛЬКИ СВІТ ІНТЕРНЕТУ – ВІРТУАЛЬНИЙ, ІНШИМИ “СЛОВАМИ” НЕСПРАВЖНІЙ, ФАНТАЗІЙНИЙ СВІТ.. СВІТ ДЕ ВИ ВСІ ГЕРОЇ, ДЕ ВИ ВСІ ПРАВИЛЬНІ ДУЖЕ – ТА ТІЛЬКИ В СПРАВЖНЬОМУ ЖИТТІ, ВИ І ПІКНУТИ БОЇТЕСЬ, І СЛОВО ВСТАВИТИ НАПЕРЕКІР.
  МОВЧКИ ПРОСИНАЇТЕСЬ, НАХИЛЯЇТЕ ГОЛОВИ І ЙДЕТЕ В РЕАЛЬНЕ ЖИТТЯ.. ДЕ СЛОВО БОЇТЕСЬ ВСТАВИТИ. А ДОМА НА ДИВАНІ В ІНТЕРНЕТІ – ПРОСТО ГЕНІЇ ДУМКИ.
  ПУСТОМЕЛІ.
  КРИК В ПУСТОТУ.
  ДЕМАГОГИ.

 3. Meka Bourleshtius сказав:

  Дуже багато написано про кошти… Але при чому тут голова РДА і його заступник? Це ж кошти не з карману їхнього, а з бюджету, тобто платників податків. У зв’язку із зміною законодавства, у першу чергу податкового та бюджетного, трапилося так, що місцеві бюджети отримують бвльше грошей. Тому тут немає нічиєї заслуги, це наслідок зміни закону!

 4. gost сказав:

  Звідки воно взялося оце Ю.Б. Весь Factbook, Вконтакті, Однокласники завалені його постами… Коли він працює… ОВсобливо смішні його відеопости де він красується собою та танцює в машині… Несолідно для керівника такого рівня Хватить фейсбучить, пора працювати. Таке враження що тілье
  ки він (Ю. Б.) і працює

 5. Anriy Korkach сказав:

  Шановна громадськість!!! Якщо ми так будемо слухати нашу Районну ВЛАДУ й дивитись коли вона гадить нам на голови та бреше привселюдно то нас чекатиме ще один майдан. Я не говорю про конкретні дії Ексів чи не Ексів. Сьогодні людина при владі повністю не орієнтована в ситуації на місцях. Мало того вона не знає навіть, хто як голосував за звіт, а пише, Бездумно!!! В стилі ДОРВАЛИСЬ до ВЛАДИ. Тут поіменне голосування 13-ї сесії районної ради. https://drive.google.com/file/d/0BzWtI_oq4iM4R0xsLWZ0NU8zUWM/view Пише Горе писака… “А директор школи із Соснової Анатолій Красуцький, депутат районної ради від Аграрної партії не голосує за звіт голови РДА. Вперше його заклад отримав на такі речі гроші.” Красуцький Анатолій Вікторович голосує ЗА. Юра не позорся…

 6. Anriy Korkach сказав:

  Доброго дня Шановні Виборці. Якщо Пан Перший заступник Голови РДА згадав моє прізвище (Андрій Коркач),то я не можу не відповісти. ЦІ так звані “Меседжі НЕЗРАДИ” розкидані по всій паутині Інтернету) і чесно кажучи треба чи робити якісь посилання на мене, чи якось інформувати особисто. Подібні “написи”, як на мене дискредитують не тільки мою особистість. Бігати й виловлювати в Інтернеті подібну писанину і “відповідати на ці безпідставні випади від ВЛАДИ” повторюю ще раз ВІД ВЛАДИ на це просто немає часу. Це все мені нагадує героя “Швондяра із Собачого серця”… А тепер по суті.

  1. Я говорив раніше і зараз повторюсь. Перевиконання бюджету майже на 131% це не ноу-хау від РДА. Це Законодавство УКРАЇНИ так розпорядилося й перевело Податок на Доходи Фізичних Осіб далі ПДФО з місцевих рад на ради вищого рівня. Тобто забрали гроші з СІЛ та перевели їх в Район. І що ми маємо? Як пише Віра Василівна Куделя в Віснику Переяславщини http://visnik-press.com.ua/?p=73239
  «За 2016 рік до районного бюджету Переяслав-Хмельницького району надійшли власні надходження в сумі 66 млн 245,8 тис. грн, при уточненому плані за відповідний період 50 млн 692,8 тис. грн, що становить 130,7%. Понад план надійшло 15 млн 553,0 тис. грн
  У порівнянні з 2015 роком, надходження власних і закріплених доходів до районного бюджету збільшились на 29 млн 942,2 тис. грн.
  Основним бюджетоутворюючим податком у складі доходів загального фонду є податок на доходи фізичних осіб, якого за 2016 рік до районного бюджету зібрано 65 млн 966,8 тис. грн при уточненому плані 50 млн 503,3 тис. грн.» Там же в статті вона розписує всі видатки куди що й як кому пішло. ЗА цей проект розподілу ЗГІДНО ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА ПРОГОЛОСУВАЛА РАДА. Чому і як я голосував я написав відповідний пост. https://m.facebook.com/story.php…
  Переяслав-Хмельницькій Раді треба було «спустити кошти на місця». В першу чергу в ті сільські ради де не було акцизів.
  2. По школі Ковалина. Для того що б економити гроші на монтажах. РДА повинна відновити роботу КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА. І на комунальне перерахувати наприклад ці 93тисячі гривень. Заплатити заробітну плату., а на прибуток наприклад закупити снігоприбиральну техніку. Я вносив таку пропозицію, на що Юрій Бобровнік відповів, що його Створив Андрій Недяк і там боргу декілька тисяч. Судіть самі…
  3. Плавно переходжу до ЕКСрегіоналів, 2-й пункт підводить до цього. Я говорив і ще раз повторюсь, Якби життя не складалось, але я б на твоєму місці не займав теми ЕКСРЕГІОНАЛІВ. Чому? Тому що ти сьогодні у РДА працюєш з ЕКСРЕГІОНАЛАМИ. До себе в СОЛІДАРНІСТЬ ти понабирав ЕКсів і вони сидять поруч з тобою в раді на сесії. З поваги до себе та цих людей, я не буду називати їх прізвища.
  4. Відповідаю, ще раз на твоє запитання, як так сталося що є гроші? Дивись пункт 1. Там все по законодавству розписано) не розумієш? Я ще раз розпишу трошки простіше) щоб дойшло. І До речі. Законодавство захистило бюджети різних рівнів) Тому РДА й не забрало у Сіл гроші;) було б ще одне відео “Швондяри в дії”. Дитячі садочки не коментую. Хай прокоментують голови сільських рад. Хто за що платив і як це все було.
  5. По створеній комісії РДА я За. І за це тобі дякую. Рада делегувала 19-ть повноважень РДА в тому числі контроль за використанням земель та відповідно орендною платою. Але комісія створена неділю назад, а листу з підписами місяців зо два. Це вже називається ЖАРЕНИЙ ПІВЕНЬ КЛЮНУВ. Мабуть в правильному напрямку рухаємось друзі).
  6. За Соціальний захист я двома руками За. Молодці!!! У мене правда був другий варіант куди переселити Управління Соціального захисту (На героїв Дніпра там є вільне приміщення). Але якщо пустує приміщення і є можливість то чому б…).
  7. За дорогами слідкую). https://www.facebook.com/anri.korkach/posts/967592926675471?pnref=story Кожну неділю стан доріг знімаю на телефон. В фейсбук є відповідні пости і бачу роботу. Не зовсім ефективну, але знаючи наявні можливості РайДУ…ЩОСЬ РОБИТЬСЯ!!! Мабуть також жарений півень покльовує.)
  І в якості П.С. По людські Юра я радий, що ти змінюєшся. До тебе тільки зараз приходить розуміння того, що ти в першу чергу на своїй посаді маєш бути ГОСПОДАРНИКОМ, а не політиком)

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar