Андрій Недяк очолив Переяслав-Хмельницьку ФЕГГ 

 

Голова правління ПАТ “Київоблгаз” Дмитро Дронов 17 лютого спеціально приїхав до нашого міста для офіційного представлення нового керівника Переяслав-Хмельницької філії газового господарства – Андрія Петровича Недяка (41 рік).  недяк

Зустріч відбулася у залі засідань РДА за участю керівництва району та міста, запросили  і представників колективу філії, зокрема, усіх начальників  підрозділів сусідніх районів. Адже з кінця 2014 року відбулося укрупнення структури ПАТ “Київоблгазу”, тож до складу Переяслав-Хмельницької ФЕГГ (центральний офіс) входять  підрозділи  Баришівської, Березанської, Згурівської та Яготинської філій. Відтак Андрій Недяк очолив колектив, в якому понад 400 працівників.

Дмитро Дронов просто в залі підписав розпорядження про призначення Андрія Недяка, вручив йому відпонедяк1відне посвідчення. У короткій промові кілька разів наголосив, що на цю посаду  призначили  достойного керівника, який зможе організувати насамперед безпечне і якісне обслуговування споживачів газу, підтримає згуртованість великого колективу і забезпечить високу виконавську дисципліну. Відмітив, що опалювальний сезон на Київщині проходить в нормальному режимі.

Андрій Пряхін, голова РДА, навзаєм подякував гостю:

Добре, що ви врахували думку громади і призначили на цю посаду людину місцеву, яка має досвід керівної роботи, повагу серед людей, – наголосив очільник району і вручив  Андрію Недяку  великий букет червоних троянд.

Після від’їзду обласного керівництва  Андрій Недяк відповідав на запитання присутніх, зокрема зауважив, що насправді вже три місця працює у ФЕГГ, оз

вітання новопризначеному керівнику

вітання новопризначеному керівнику

найомився зі станом справ і з колективом. Розраховує, що їхній професіоналізм дозволить забезпечити  роботу філії на належному рівні.

Якби ми мали такі повноваження, то передусім би знизили ціну на газ, бо ці тарифи витримати важко і населенню, і підприємствам. Хорошою підмогою людям є житлові субсидії. Між тим поточна заборгованість споживачів за газ тільки по нашому місту і району на сьогодні становить понад 22 млн. грн., – зауважив Андрій Петрович.

Андрій Недяк родом з Вінниччини, тривалий час  працює на Переяславщині, мешкає у  с. Світанок.

Із 2010 до вересня 2013 року очолював Переяслав-Хмельницьку районну раду, достроково склав повноваження у зв’язку з призначенням його головою Переяслав-Хмельницької РДА. Коли розпочалася Революція гідності, написав заяву на відставку. У жовтні 2013 по повістці з військкомату був призваний в зону проведення АТО, служив у складі добровольчого батальйону Київська Русь”. Взимку 2014 року демобілізований за станом здоров’я після лікування у військовому госпіталі. До нового призначення працював у комерційних структурах.

Станіслав Казмірук, який доти керував Переяслав-Хмельницькою ФЕГГ, переведений на роботу до Києво-Святошинської філії ПАТ “Київоблгазу”, кенедяк5рівником Ірпінського підрозділу.

1,682 total views, 2 views today

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Андрій Недяк очолив Переяслав-Хмельницьку ФЕГГ ”

  1. Levin коментує:

    Петрович, ПІДТРИМУЄМО!!!

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar