“Нехай батьки звернуть увагу на дозвілля своїх дітей, доки ними не “зайнявся” хтось із Інтернету”

Марина ВолошинМарина Волошин, 27 років, с. Єрківці

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Скільки себе пам’ятаю – більше 20 років. «Вісник» передплачувала раніше бабуся, а тепер батьки: районка вже давно є для нашої родини улюбленою газетою. А свого часу мала нагоду проходити практику в колективі редакції.

  1. Які з останніх публікацій вам запам’яталися?

– Завжди з інтересом читаю статті про подорожі журналістів «Вісника». Цікаво разом із ними через публікації відкривати для себе нові місця. З останнього також запам’яталася стаття (на сайті газети) про проводи зими у музеї просто неба. Сама я була на святкуваннях у столиці, тому було цікаво порівняти, а також приємно усвідомити, що у нас святкують справді на гідному рівні.

  1. Які зауваження чи пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Хочеться, аби газета була повністю кольоровою, адже на кожній сторінці завжди є чудові фото, які, на жаль, в чорно-білому форматі, на мою думку, дещо втрачають свій «посил». Саме тому нерідко надаю перевагу сайту «Вісника».

  1. Що вас особисто хвилює останнім часом?

– Тривожить війна, яка ведеться на сході. Дуже хочеться нарешті миру, відбудови країни, спокою. А останнім часом хвилює інформація про так звані «групи смерті» в соціальних мережах. Страшно стає, що якісь негідники дистанційно так легко можуть спонукати до самотравмування та навіть суїциду молодих людей. Тому хочеться закликати батьків звернути увагу на дозвілля своїх дітей, доки ними не «зайнявся» хтось із Інтернету.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.