Депутати відзначали поліпшення роботи ВУЖКГ з новим керівником

 miskrada123 лютого на черговій сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область) Олександр Слюсар, керівник міського ВУЖКГ, у своєму звіті, крім іншого, сказав, що останній раз тариф на квартплату затверджувався 1 червня 2016 року. Це збільшило прибутки підприємства, які в цілому за минулий рік склали понад 7 млн. 364 тис. грн. Відповідно збільшилися і витрати. Детально розповів на що скільки було витрачено коштів. Порівнюючи статті доходів та витрат, рік підприємство закінчило з прибутком понад 232,3 тис. грн. Свою посаду цей керівник займає з 1 квітня минулого року, і зазначив, що до його приходу ВУЖКГ було збитковим.

Депутат міської ради Олена Розовик зробила цікаве порівняння господарювання ВУЖКГ та ОСББ “Весна” по вул. Можайській, де, власне, і проживає. Найсуттєвіша перевага на користь останнього у рівні квартплати. Якщо для мешканців багатоповерхівок з ліфтами, що на балансі жеку, вона 4-5 грн. за квадратний метр, а то й більше, то мешканці ОСББ, за словами депутата, вкладаються всього у 2 грн. Це об’єднання співвласників виникло ще у 2001 році. І, як вона запевнила, з того часу в жодній міській багатоповерхівці не було зроблено стільки, як тут. Двічі оновлювали дах, у під’їздах замінили всі вікна, робили косметичні ремонти і таке інше. Закликала активніше роз’яснювати та переконувати переяславців у перевагах ОСББ, а також, щоб ВУЖКГ щомісяця біля будинків, які обслуговує, вивішувало повідомлення, скільки коштів з будинку зібрано, на що витрачено, і хто у боржниках.

В ході обговорення депутат Владислав Юденко наголосив на тому, що, хоч така форма господарювання, як ОСББ і вважається перспективною, у Переяславі об’єднань поки що створено зовсім мало, незважаючи на різного роду і урядові, і міжнародні заохочення. Він сам вже три роки намагається організувати людей для створення такого об’єднання. Поки що не виходить, люди не виявляють зацікавленості. Схожу точку зору висловив і депутат В’ячеслав Нестеренко. Тож питання це не таке просте.

Проте більше уваги і ці депутати, і цілий ряд інших приділили порівнянню роботи міського жеку до нового керівника і вже з ним. І тут на адресу Олександра Слюсаря пролунало дуже багато подяк. Відзначали і його компетентність, і оперативність у вирішенні питань і таке інше. Депутат Людмила Шимченко, наприклад, сказала, що була навіть здивована, коли на вулиці оперативно полагодили освітлення. “Раніше лише ходила з поклонами та чекала”, – наголосила. Щоправда, міський голова Тарас Костін, який проводив засідання, зауважив, що у роботі ВУЖКГ не все так благополучно. Зараз певними питаннями займається юридична служба міської ради, про висновки пообіцяв розповісит пізніше.

 Було затверджено фінплан жеку на нинішній рік. Підвищення тарифу там ще не передбачено, але його керівник сказав, що зараз квартплата вже не покриває витрат організації. Через подорожчання електроенергії та інших складових вони теж приступили до розробки нових підвищених тарифів.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

3 Comments до “Депутати відзначали поліпшення роботи ВУЖКГ з новим керівником”

 1. oliviya сказав:

  Тут більше запитань не до керівника ВУЖКГ(воно вже себе показало, коли хоче “прихватизувати” підприємство), а до керівництва міста та до правоохоронних органів. А ще прикро що нас, вкотре, тримають за лохів. Позабирали підприємства, заводи і фабрики, а тепер дойшло і до комунальних ЖЕКів. А найбільший острах за бабусь і дідусів, які кричали на так званих зборах: “ЖЕК,ЖЕК,ЖЕК”! Адже саме вони попадуть “під роздачу” коли втратять власне житло і власні квадратні метри. Якщо місцеві правооронні органи “затихли” – то де тоді державні? АУ!!!!

 2. Levin сказав:

  Пишу Вам лист-повідомлення .
  Справа в тому що в нашому місті відбувається афера століття з боку керівника комунального підприємства “ВУЖКГ” Слюсара О.М.
  Вказаний шахрай, створив комерційне підприємство ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ “ВИРОБНИЧЕ УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА” (ТОВ “УК “ВУЖКГ”) код ЄДРПОУ 40980711. Зареєстрована ця фірма за адресою там де й нинішній ЖЕК, тото за адресою:м.Переяслав-Хм. вул.Гімназійна, 35. Засновниками є ДЕВКО ГАЛИНА МИКОЛАЇВНА Адреса засновника: 08400, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Стовп’яги, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 22 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 5000.00 – це Теща СЛЮСАРА та СЛЮСАР СВІТЛАНА ТИМОФІЇВНА Адреса засновника: 08400, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Стовп’яги, ВУЛИЦЯ ШЕВЧЕНКА, будинок 22 Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 5000.00 – це його дружина. Керівником комерційної структури є ДЕВКО ВАДИМ ТИМОФІЙОВИЧ – керівник з 08.11.2016 – брат дружини Слюсара. Таким чином сімейка Слюсарів шляхом шахрайства хоче прибрати до своїх рук наш ЖЕК та наш житловий фонд. Ви запитаєте яким чином? Зараз розповім: з понеділка на багатьох будинках міста двірники ЖЕКу розклеїли листівки про те що з 01 квітня 2017 року управителем будинку є ТОВ “УК “ВУЖКГ” тобто підприємство родини Слюсара. В листівках написано ще й те що мешканцям будинків потрібно звернутися в адміністрацію підприємства для укладання договору на обслуговування за адресою вул.Гімназійна,35 (колишній ЖЕК) Фотографії листівок я додаю. В усіх листівках йде посилання на протоколи зборів проведених по питанню визначення управителя будинку….Ми всі голосували за існуюче комунальне підприємство за наш ЖЕК, а виявилося що насправді це приватна фірмочка Слюсара. На зборах був завжди Слюсар і працівники Жеку і нам розповідали зовсім інше. А тут виходить що на принтерах ЖЕку, працівники ЖЕку в робочий час за зарплату яку отримують з наших платежів фактично працюють на комерційну фірму родини Слюсарів. Ось таким чином доводиться до банкрутсва комунальне підприємство і появляється шляхом банального обману приватне підприємство. Цікава позиція керівництва міської ради? Чи може вони в долі з Слюсарем, адже як він міг провернути без повідомлення заступника (Карнауха)?
  Внаслідок цього, наші домівки можуть “перекочувати” до приватного підприємства з статутним фондом 10000 грн. https://vk.com/new_pereyaslav

 3. oleg22x сказав:

  Мамо, ой нас люди хвалять!
  А хто, доченько?
  Ви мене, а я вас.
  Ось так і з ЖЕК. Спитайте в мешканців будинків, які обслуговує ЖЕК. Тоді буде ясно – хвалити чи ні. А поки хвалити занадто рано.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar