Депутат міськради і пастор церкви розрізала для землячок величезного торта

1637Напередодні Міжнародного жіночого свята відома у Переяславі-Хмельницькому (Київська область) громадська активістка Віта Гончар (42 роки), яка є головою громадської ради міста, депутатом міської ради та пастором міської євангельської церкви “Царство Божої любові” влаштувала для десятків землячок красиве і цікаве свято.

Разом з командою однодумців різноманітні чи то благодійні, чи то просвітницькі громадські заходи влаштовує вже не вперше. Цього ж разу, як представник місцевого самоврядування, запросила своїх гостей (не1630 лише жінок з виборчого округу, а й багатьох інших переяславок, колег по депутатському корпусу) до зали засідань міської ради. Тут на столиках розмітили багато різноманітних подарунків, як було сказано, для кожної учасниці свята, солодощів. Серед них особливу увагу привертав величезний, кілограмів на шість вагою торт. Його спеціально для цього святкового заходу приготувала член команди депутатки Тамара Павленко. Коли свято вже добігало кінця, Віта Гончар із задоволенням розрізала для своїх землячок цей красивий витвір.

Та спочатку святковий настрій жінкам створювали талановиті аматори з команди організаторів. І пісні, і вірші, і навіть танці для гостей виконували Наталія Петрашенко, Надія Ніколенко, Ілля Черненький та інші. Сама ж Віта Гончар і з представниками місцевих ЗМІ, і з усіма присутніми поділилася тим, що її спонукає влаштовувати подібні заходи?

Розповіла, що давно, як і в багатьох звичайних людей, і в неї особисто, і в її рідних траплялися різні трагічні події. Інколи безвихідь з них була такою великою, що не хотілося жити, приходили нав’язливі думки про самогубство. Проте вона зверталася до Бога, і він її допомагав, рятував. Інколи творив справжні дива.

– Зараз я просто щаслива жінка, – наголосила, – дуже хочеться ділитися цим з іншими.

Спонсорами свята стали українська фірма “Амріта”, шведська фірма “Оріфлейм” та церква “Царство Божої любові”.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Депутат міськради і пастор церкви розрізала для землячок величезного торта”

  1. tompavlyk@ukr.net сказав:

    Тамара Павлюк ,не Павленко .

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar