Чому заборонили будівництво нових павільйонів на вокзалі?

dozvil1Раніше ми вже повідомляли про те, що на останній сесії Переяслав-Хмельницької міської ради (Київська область), що відбулася на початку березня, було відмінено рішення міськвиконкому від 28. 12. 2016 року “Про надання дозволу ТОВ “Переяславтранссервіс” на встановлення чотирьох ТС для провадження підприємницької діяльності по вул. Б. Хмельницького, 102″, тобто на центральному міському автовокзалі. Що ж стало причиною скасування минулорічного рішення?

Хоч майно автостанції вже давно є власністю означеного ТОВ, цей об’єкт залишається настільки важливим для міста, що доволі багато переяславців не байдужі до того, що там відбувається. Так, раніше в ході громадських слухань, зокрема, у мікрорайонах Солонці, Лагері, Спаська Левада та інших люди висловлювали невдоволення про те, яким чином на вокзалі почали будувати нові торгівельні павільйони. Також достатня кількість переяславців підписала до влади електронну петицію з вимогою заборонити це будівництво.

В ході обговорення питання начальник юридичного відділу міськради Наталія  Медведенко, депутат Юрій Шинкар, головний архітектор Анна Степаненко говорили, що вже цього року встановлення цих павільйонів перевірялося і архітектурою, і юридичним відділом, і депутатською комісію. Було виявлено порушення: ТС встановлювали без отримання паспорту прив’язки та укладання угоди на вивезення сміття. До того ж було зазначено, що встановлювали їх так, що вони “вилізли” де на 70 см, а де й на метр за дозволені межі, так звані червоні лінії. Дивувало депутатів і те, що павільйони встановлювали таким чином, що виходити з них людям потрібно було б на проїжджу частину, тобто просто під автобуси.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до “Чому заборонили будівництво нових павільйонів на вокзалі?”

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Ну, дак це ж не Гвоздієнків-Давідофф сйомний МАФ!!! Це ж капітальні магазини на бетонній подушці Канзюби і Макарошки!!! То П…ко, що помер на ранок після ситої куті у 2016р., і був пізніше причислений до героїв Майдану, міг за руки та за ноги викидати Давідоффа Сергія із їхньої ділянки, а у жовтні 2015р. кумашка П…ка мерко Костін із депутатами 3 сотки через сесію із землі Гвоздієнків-Давідофф презентували на безплатну приватизацію сусіду із 113 номера. Що ж, право сили у дії: слабших Гвоздієнків-Давідофф розгромили, а шобло посунути не здатні
    https://vk.com/videos-62623187?z=video-62623187_170367096%2Fclub62623187%2Fpl_-62623187_-2

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar