“На державному рівні мало уваги приділяється розвитку української мови”

Т. ПанченкоТетяна Панченко, 32 роки, м. Переяслав-Хмельницький

  1. Скільки років ви читаєте нашу газету?

– Мабуть, з кінця 90-х років, коли була підлітком. Завжди було цікаво прочитати газету, аби дізнатися, що відбувається в місті та районі. Останнім часом за публікаціями слідкую в Інтернеті: на сайті «Вісника» та на сторінці в соцмережах.

  1. Які з останніх публікацій запам’яталися вам найбільше?

– Люблю читати про досягнення переяславців у сфері культури, спорту, освіти тощо. Цікавими є репортажі про подорожі переяславців за кордон. Запам’яталася публікація про візит Валентини Батрак до Японії. На сайті завжди переглядаю, як проходили святкові заходи в місті, якщо не вдається на них побувати, особливо цікаво переглядати фоторепортажі.

  1. Які зауваження чи пропозиції як читач хотіли б висловити?

– Дуже зручно, що є сайт газети, на якому інформація постійно оновлюється. Було б добре, якби ще була підрубрика коротких новин із життя міста і району, певний дайджест.

  1. Що вас особисто хвилює останнім часом?

– Певна річ, хвилює неоголошена війна на сході України, яка забрала тисячі життів. Хочеться, щоб в Україні нарешті настав мирний час. Крім того, непокоїть зростання цін на товари та високі тарифи. Ще одне проблемне питання нашої держави – мовне. Жаль, що на державному рівні приділяється мало уваги розвитку і нормальному функціонуванню української мови.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.