“Великі події приходять на голубиних лапках”

Перша сторінка, п'ятниця, 7 квітня

Перша сторінка, п’ятниця, 7 квітня

Я була серед тих, хто не вірив, що це коли-небудь трапиться. Тротуар на Шкільній, скільки тут ходжу, а це таки тридцять вісім років, завжди був поганим, а останнім часом просто жахливим. І коли ми в газеті писали, що на ремонт виділили чималі гроші, я не вірила, що він розпочнеться. Тільки коли минулої осені під вікнами офісу «Вісника» з’явилась потужна техніка й почались роботи, в мене з’явилась надія. Проте, ще з часів соціалізму спостерігаючи за дорожниками, я думала: ось їх перекинуть на інший об’єкт, все в нас тут захрясне на довгі місяці.

Але нічого не захрясло! Уже кілька днів я ходжу тротуаром-вишиванкою і не можу нарадітися. Хто каже, що життя не змінюється на краще? Просто, як писав класик, великі події приходять на голубиних лапках, і ми не помічаємо їх, бо вони є не що інше, як наше повсякденне життя.

Галина Карпенко

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

1 коментар до ““Великі події приходять на голубиних лапках””

  1. 369ch@mail.ru сказав:

    Галина Іванівна, звісно, близько 300 собак вивезеть з глаз долой по штукі за кожного, і можна зекономити та на тротуар Пироговші мільйони лаве перекинуть. А ось буде Паска, то потовще свічку Богу поставлять у своїй приватній церкві рашкапатріархату на Карані і Бог все їм простить. Це, що відбувється із казнокрадством та грошотрацтвом у нашому місті – це сволочізм.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.