Як ви починаєте свій ранок?

ОпитуванняПсихологи стверджують, що настрій та емоції, з якими людина починає ранок, впливають і на результативність всього дня. Аби він складався вдало, радять зробити спочатку щось приємне для себе, аби наповнитися відчуттям щастя прийдешнього дня; запровадити позитивні звички – сніданок із сім’єю, дзвінок батькам, подяки колегам тощо; зібратися і виконати необхідне, аби воно не обтяжувало справи надалі. Список правильного ранку можна скласти чималий. А як його починають читачі «Вісника», цікавилися наші журналісти.

Галина Верещук, 63 роки, с. Пологи-Вергуни:

– Мій день розпочинається о 5-й ранку. Потрібно попорати корову, нагодувати качат, курей. Потім, раз уже одягнена у куртку, то поприбираю у дворі. Потрібно і побілити дерева, знаєте, робота у дворі завжди знайдеться. Снідати сідаю як коли. Якщо чоловік вихідний (він працює в охороні добу через дві), то сніданок готую на 9-ту ранку, а якщо на роботі – то снідаю і обідаю одночасно.

Віталій Іващенко, 61 рік, місто:

– З дружиною починаємо з тренажера «Золота рибка». Це вже як вийде, хто буде першим: один на тренажер, інший – на кухню. Ми називаємо ці заняття – зарядка для лінивих: лежачи, розробляєш хребет, м’язи. Стверджується, що 15 хвилин на ньому замінює 1 км пробіжки. Ото стільки я на ньому і займаюся, бо потім хочеться пробігтися й насправді. Він у нас лише півроку, і поки що це діло дуже подобається. Після «рибки» переходимо до інших тренажерів (для них відвели майже півкімнати), зокрема, для розминки стоп ніг. Тож поки що так. А як почнеться гарна погода, буде інший «тренажер» зранку – сапа. Відмінна зарядка для пенсіонера.

Тетяна Селівьострова, 48 років, місто:

– Я прокидаюся близько шостої від дотику холодного носа. Мій собака Арчі торкається моєї руки. Це означає, що треба вставати й іти надвір гуляти. Арчі – пес породи «шар-пей», йому чотири роки й чотири місяці. Він – породистий, є відповідні документи. Його батько Кайзер – австрієць, а мати Луція – росіянка. Свого часу півторарічним цуценятком його мені подарував син. Чесно кажучи, я не планувала, що в моїй квартирі буде жити собака та ще й чималого розміру. Але зараз не уявляю життя без нього. Яка це насолода – за будь-якої погоди вийти вранці прогулятись. Не впевнена, що робила б це сама, без Арчі.

Віра Боліла, 68 років, с. Помоклі:

– День починається із самих звичайних турбот, які можуть бути у людини, що живе в селі. Є невелике господарство – курочки, свинка, то потрібно піклуватися про них, нагодувати. Проте найперше, що роблю, коли прокидаюся, – приймаю ліки. У мене проблеми з тиском, то змушена робити це практично щодня.

Коли попораюся, є можливість увімкнути телевізор – дізнатися, що відбувається в країні, світі. А от майже на кожні вихідні до мене приїжджають діти з Києва, додається приємних турбот – приготувати якусь їжу тощо.

Віра Савчишина, 66 років, с. Єрківці:

– Кожний ранок у мене починається із зарядки. Аби, як то кажуть, розім’яти кісточки, особливо перед городніми роботами, я присідаю, роблю оберти головою та фізичні вправи руками і ногами. Потім йду до своїх курочок, насипаю їм пшениці, і лише після цього п’ю зелений чай і їм вівсянку. Так ранки зустрічаю із ранньої весни до пізньої осені у Єрківцях, тут маю дачу. А ось у київській квартирі, де робити нічого, своєму здоров’ю приділяю значно більше уваги: слідкую за тиском, відвідую кабінети лікарів. Понад 20 років я пропрацювала бухгалтером. То через цю розумову роботу маю деякі болячки.

Ірина Нджібу, 28 років, місто:

– Я свій ранок починаю не з кави, а зі склянки води. Це корисно для організму. Потім готую сніданок для себе і чоловіка, який їде в Київ на навчання або на роботу. Ми обов’язково за сніданком молимося. Не тільки за їжу, а дякуємо Богу за все, просимо про добрий день. А коли чоловік вдома, сніданки готує він. Патріс працює шеф-кухарем, і його страви не просто смачні, а ще й красиво прикрашені. Це завжди сюрприз для мене. Я теж стараюся готувати для нього красиво.

You can skip to the end and leave a response. Pinging is currently not allowed.

Залишити відповідь

Ви повинні увійти для комментування.


Дизайн: Lifestar